1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)


Suszarki hybrydowe oferują nawet o 35% krótszy czas suszenia ubrań, w porównaniu z urządzeniami wyposażonymi w same pompy ciepła. Jednym z najwydajniejszych produktów w tym segmencie jest Candy GVS HY9A2TCE-S.Suszarki hybrydowe są doskonałym sposobem na szybkie i niezwykle skuteczne suszenie ubrań po praniu. Candy GVS HY9A2TCE-S uruchomiona w programie szybkim pomaga wyeliminować wilgoć z ubrań nawet w 30 minut. Suszarka hybrydowa wyposażona jest w pompę ciepła oraz dodatkowo w system cieplny, który w końcowej fazie swojej pracy, aktywuje specjalną grzałkę, zwiększającą temperaturę wewnątrz bębna o około 10°C. Pozwala to w istotny sposób skrócić czas suszenia i dać gwarancję idealnego odparowania wody. Wszystko odbywa się przy zachowaniu najwyższej sprawności energetycznej.

 

GVS HY9A2TCE M
Każda tkanina wymaga nieco innych parametrów suszenia. Wyróżniona Certyfikatem Woolmark suszarka Candy GVS HY9A2TCE-S oferuje indywidualne programy do różnych rodzajów materiałów, nawet wełny. Wśród dostępnych programów znajdują się tryby: Syntetyki, Jeans, Program Sport, Wełna, Antyalergiczny, Pościel, Bawełna Eco. Odpowiednio dobierana temperatura suszenia powoduje, że nawet najdelikatniejsze tkaniny zachowają swój rozmiar i kształt. Zastosowane w Candy GVS HY9A2TCE-S technologie pozwalają ponadto suszyć pranie w taki sposób, by miało jak najmniej zagnieceń i wymagało mniej wysiłku przy prasowaniu.

Suszarkę wyposażono w system wykrywania wagi załadowanego prania, co pozwala skrócić czas suszenia do minimum i oszczędzać energię elektryczną. Przy załadunku częściowym czas pełnego cyklu suszenia wynosi jedynie 149 minut. Urządzenie oferuje także tryby szybkiego suszenia, w których użytkownik może ręcznie ustawić czas pracy na 30, 45 lub 59 minut. Candy GVS HY9A2TCE-S wyposażono w blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi, co stanowi świetne rozwiązanie nie tylko dla osób roztargnionych, ale także rodzin z małymi dziećmi.


W GVS HY9A2TCE zastosowano praktyczny czujnik potrzeby oczyszczenia filtra oraz wygodny, przezroczysty pojemnik na wodę EasyCase o pojemności 5l. Autorski pojemnik marki Candy został zamontowany na drzwiach suszarki, aby użytkownik mógł dostrzec poziom wody i w niezwykle łatwy sposób go opróżnić.
Candy GVS HY9A2TCE-S mieści wsad o wadze do 9 kg. Umożliwia to jednoczesne suszenie ubrań całej rodziny i pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Klasa efektywności energetycznej A++ to potwierdzenie wysokiej sprawności pracy urządzenia oraz gwarancja jeszcze niższych rachunków za prąd. Urządzenie cechuje się ponadto najlepszą klasą efektywności kondensacji, ocenioną na A w siedmiostopniowej skali od A (najwyższa wydajność) do G (najniższa wydajność).

Podobnie jak w wielu innych produktach marki Candy, nie zabrakło możliwości kontroli urządzenia z poziomu smartfona. Po „sparowaniu” ze sobą obu urządzeń istnieje możliwość zdalnego włączania, wyłączania oraz programowania suszenia. Suszarką można sterować także za pośrednictwem komend głosowych.

 

candy suszarka 2

 

Produkt Candy GVS HY9A2TCE-S dostępny jest w polskich sklepach w cenie ok. 2350 złotych.

Skrócona specyfikacja:
• Wielkość załadunku: 9 kg
• Rodzaj suszarki: hybrydowa
• System suszenia pompą cieplną: tak
• Czas trwania programu załadunek pełny/częściowy: 260 minut/149 minut/ 59 min / 45 minut/ 30 minut
• Klasa energetyczna: A++
• Klasa efektywności kondensacji: A (najwyższa wydajność)
• Roczne zużycie prądu: 259 kWh
• Poziom hałasu: 66 dB
Wymiary (GxSxW): 59 x 59,5 x 85 cm

 

Przeczytaj także: