1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Meble kuchenne i sprzęt AGD do zabudowy to dobra okazja, aby nadać przestrzeni kuchennej wymarzony, oryginalny styl. Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy firmy MPM to doskonały wybór, który łączy estetyczny wygląd z funkcjonalnością.

Wybór jednolitej zabudowy do kuchni to klucz do zaaranżowania stylowego wnętrza, dlatego lodówka z zamrażarką do zabudowy to coraz częstszy wybór. Jednak wygląd i estetykę sprzętu zawsze należy połączyć z dobrymi właściwościami urządzenia. Bezawaryjność, gwarancja długiego czasu pracy oraz system odszraniania i energooszczędność to cechy dobrej chłodziarko-zamrażarki do zabudowy, na które należy zwrócić uwagę. Nowy model lodówki z zamrażarką, MPM-259-KBI-16, polskiej firmy MPM spełni oczekiwania młodych par lub rodzin modelu 2+1.

Nowy produkt posiada standardowe wymiary lodówki do zabudowy – wysokość 179 cm, szerokość 54 cm oraz głębokość 54 cm. Chłodziarko-zamrażarka nie może ściśle przylegać do zabudowy – wolna przestrzeń między nimi gwarantuje prawidłowe ujście ciepła wydzielanego przez urządzenie, dlatego bardzo ważne jest, aby zachować swobodny przepływ powietrza z tyłu, góry i po bokach (ok. 10 cm). Zabezpieczy to sprzęt przed przegrzaniem oraz uszkodzeniem. Chłodziarka posiada wiele udogodnień m.in. wewnętrzne i energooszczędne oświetlenie LED oraz system sygnalizacji dźwiękowej, który powiadomi nas jeśli zostawimy zbyt długo otwarte drzwi.

 

chłodziarko zamrażarka MPM

 

Wielkość chłodziarko-zamrażarki firmy MPM przekłada się na jej dużą pojemność – konsumenci mają do zagospodarowania aż 259 l. Produkt wyposażony jest w również w dwa specjalne pojemniki: FRESH BOX, do przechowywania wędlin czy ryb, oraz CRISPER BOX do warzyw i owoców. Odpowiednia temperatura oraz wilgotność sprawiają, że produkty przechowywane w tych pojemnikach dłużej zachowują świeżość. Ponadto dzięki odseparowaniu od siebie różnego rodzaju produktów spożywczych zapobiegamy mieszaniu się zapachów.

Wewnątrz chłodziarki znajdziemy panel sterujący z funkcją SMART i SUPER. SMART to inteligentny system (tzw. dual sensor wykorzystujący dwa czujniki znajdujące się wew. i na zew. urządzenia), który optymalizuje temperaturę chłodzenia i zużycia energii w zależności od temperatury otoczenia. Jeśli wolimy własnoręcznie ustawić temperaturę urządzenia, możemy wyłączyć funkcję Smart i ustawić zakres chłodzenia na skali od 1 do 5.

Funkcja SUPER dotyczy zamrażalnika i pozwala na szybkie zamrożenie produktów. Funkcja samoczynnie wyłącza się po 48 godzinach, ale możemy wyłączyć ją także sami, kiedy zobaczymy, że produkt jest już zamrożony. Dodatkowo, wbudowany w chłodziarkę automatyczny system odszraniania (w zamrażarce system ręczny) rozwiąże problem pokrywania żywności warstwą lodu i przywierania do pozostałych produktów. Klasa A+ urządzenia wiąże się z niskim poborem mocy oraz bezproblemową eksploatacją przez długie lata. Poziom hałasu plasuje się na poziomie 43 dB, a roczne zużycie energii wynosi 263 kWh.

 

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy MPM-259-KBI-16

Cena: 1100 zł

Funkcje:

 • szybkie zamrażanie
 • zdolność zamrażania: 3,0 kg/24 h
 • temperatura zamrażarki: -18°C
 • system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): Short Screw x 27 automatycznie/ręcznie
 • czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 16 godz.
       

 Wyposażenie:

 • ilość przedziałów w zamrażarce: 3
 • ilość półek w chłodziarce: 4
     


Parametry techniczne:

 • pojemność całkowita: 259 l
 • masa urządzenia netto: 55 kg
 • masa urządzenia brutto: 60 kg
 • czynnik chłodniczy: R600a
 • poziom hałasu: LWA = 43 dB
 • zasilanie: 230 V ~ 50 Hz
 • roczne zużycie energii elektrycznej: 263 kWh/rok
     
    
    
    

Przeczytaj także: