5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Nowa wyciskarka Philips Viva Collection pozwala w łatwy sposób przygotowywać zdrowe soki każdego dnia. Dzięki szerokiemu otworowi na produkty, w którym zmieści się nawet całe jabłko, wyciśnięcie soku zajmie ci tylko minutę!


Warzywa i owoce są źródłem cennych witamin i minerałów, dlatego należy je spożywać w dużych ilościach codziennie. Nie jest to jednak w dzisiejszym zabieganym świecie takie łatwe. Dobrym pomysłem byłoby więc przygotowywanie świeżych soków, co pozwoliłoby na przyjęcie codziennej porcji zdrowia w płynie. Myślisz, że to też nie jest proste? Wypróbuj nową wyciskarkę Philips Viva Collection, z którą domowe soki z przeróżnych składników przygotujesz bez zbędnego wysiłku!
Wyciskarki Viva Collection HR1887, HHR1888 i HR1889 posiadają szeroki otwór na produkty – 70 mm, w którym zmieści się nawet całe jabłko! Dzięki temu przed wyciskaniem soku nie musisz kroić warzyw i owoców na kawałki. Wystarczy w całości umieścić je w otworze na produkty i każdego dnia Ty i Twoja rodzina możecie rozkoszować się pożywnym napojem przygotowanym w łatwy sposób.

 

image001 1

 

Dużo czasu nie zabierze Ci również mycie urządzenia. Dzięki funkcji QuickClean i łatwym do czyszczenia mikrositkiem oraz możliwości wyjęcia wszystkich części, całe urządzenie umyjesz w 90 sekund! Wszystkie odłączane elementy można również bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie po codziennym wyciskaniu soku. Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza twój blat przed zachlapaniem.

 

HR1889 4 small

 

Zdrowe soki szybko Ci się nie znudzą, gdyż codziennie możesz eksperymentować z różnymi smakami. Nowa wyciskarka pozwala na wyciśnięcie soku zarówno z twardych, jak i miękkich składników, np. warzyw liściastych czy granatu. Co ważne, wyciskarka pozwala wycisnąć aż do 80% użytych warzyw i owoców.
Nowa wyciskarka Philips ma smukły, nowoczesny kształt, który pozwala mieć ją zawsze pod ręką, by móc codziennie cieszyć się porcją zdrowia.

 

Rekomendowane ceny wyciskarek Philips Viva Collection wynoszą:
HR1887/80 - 759 pln
HR1888/80 - 759 pln
HR1889/70 - 809 pln

Przeczytaj także: