Do domu poradniki

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Do domu poradniki
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (1 głos)

 

Naturalne wnętrza cieszą się ogromną popularnością i są świetnym sposobem na sprawienie, aby Twój dom nabrał elegancji, a zarazem był bardzo przytulny. Inspirowane naturą barwy i tekstury, a także materiały organiczne, takie jak drewno, bawełna, skóra i bambus sprawią, że wnętrza staną się komfortowe. Hoover prezentuje praktyczne wskazówki dotyczące aranżacji wnętrz w zgodzie z naturą.

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Szukasz skutecznego urządzenia, które ułatwi przedświąteczne porządki i poradzi sobie z każdą powierzchnią, zarówno w domu, jak i samochodzie? Jeśli zależy ci na czymś poręcznym, co podniesie komfort twojego sprzątania, warto wziąć pod uwagę pionowe odkurzacze - Hoover podpowiada, co je wyróżnia:

Do domu poradniki
4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (3 głosów)


Szybkie i smaczne pieczenie z zachowaniem wszystkich najlepszych składników odżywczych, pranie i suszenie bez potrzeby prasowania ubrań oraz brak konieczności wielogodzinnego czyszczenia urządzeń domowych – te wszystkie usprawnienia zapewnia niezwykle popularna na rynku funkcja pary. Coraz więcej urządzeń AGD różnych kategorii posiada obecnie tę funkcję.
Poznaj 3 możliwości, jakie daje Ci funkcja pary w urządzeniach AGD. Dzięki niej gotowanie, sprzątanie i pranie stanie się banalnie proste!

Do domu poradniki
4.1666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.17 (6 głosów)


Prasowanie to czynność, którą jedni lubią, a inni wręcz przeciwnie. Niezależnie od tego do jakiej grupy należymy, czyste i wyprasowane ubrania to ważny element nienagannego wizerunku. Obecnie na rynku mamy mnóstwo różnych sprzętów służących do prasowania. Obok tradycyjnych żelazek parowych mamy do wyboru również żelazka z generatorem pary, stacje parowe i parownice ręczne.
Niezależnie od tego jakie urządzenie wybierzemy, musimy pamiętać o jego regularnym odkamienianiu- zwłaszcza jeśli mamy twardą wodę.

Do domu poradniki
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Przed nami cudowne Święta Bożego Narodzenia: czas radości, spotkań z bliskimi. I chociaż Boże Narodzenie to przede wszystkim wymiar duchowy, nieodłącznym elementem świątecznych przygotowań są porządki, gotowanie i prezenty. Jak co roku wielu z Was zastanawia się pewnie, co podarować ukochanym osobom, bo wiadomo, że najlepszy prezent to taki, który jest wybrany z miłością i zgodnie z upodobaniami naszych bliskich.
Aby ułatwić Wam zadanie razem z Ceneo przygotowaliśmy propozycje prezentowe dla kobiet i mężczyzn z zakresu AGD w różnym przedziale cenowym.

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)


Odświeżenie wnętrza pojazdu to dla niektórych kierowców obowiązek, który najchętniej zleciliby do wykonania komuś innemu. Jednak dzięki odpowiedniemu urządzeniu można poradzić sobie z tym znacznie łatwiej i szybciej. Poznaj zestawienie 3 odkurzaczy, którymi wysprzątasz wnętrze samochodu w kilka minut.