Do domu poradniki

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Lustro, lustereczko… Kojarzy się z posiłkiem dla naszej próżności, lecz stanowi nieodłączny element wyposażenia łazienki. Jego wybór to nie lada wyzwanie, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie praktyczne czynniki, jak rodzaj, rozmiar czy metoda montażu. Na co zwrócić uwagę, by trafnie wybrać lustro łazienkowe naszych marzeń?

 

Do domu poradniki
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

Zdrowo się odżywiasz. Czytasz etykiety produktów spożywczych. Uprawiasz sport. Chodzisz na spacery. Stronisz od używek. Myślisz, że dzięki temu jesteś zdrów jak ryba. Niestety, nawet nie zdajesz sobie sprawy, że za sprawą zanieczyszczeń w powietrzu wdychasz codziennie tyle szkodliwych substancji, co przy wypaleniu paczki papierosów. Wniosek: pozostaje przeprowadzka… albo zakup oczyszczacza powietrza.

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Ubrania niezależnie od ceny często się mechacą. Dotyczy to w większości swetrów, ale nie tylko. Co zatem można zrobić, aby pozbyć się nieestetycznych kuleczek na ubraniach?

Do domu poradniki
4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1 głos)

 

 

W dzisiejszych czasach odkurzacz jest jednym z podstawowych urządzeń domowych, bez którego mało kto potrafi sobie wyobrazić porządki. Zwłaszcza te przedświąteczne, które już wkrótce czekają większość z nas. Odkurzacze workowe, cyklonowe, ręczne – można by długo wymieniać. Czym zatem kierować się przy wyborze odpowiedniego urządzenia? Jak znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb?

 

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy w sprzedaży królowały odkurzacze workowe. Dziś szerokie spektrum urządzeń sprzątających potrafi przyprawić o zawrót głowy, postaramy się zatem przybliżyć ich typy, które pomogą nam w domowych porządkach.

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Któż z nas nie poznał uroków sprzątania wnętrza samochodu? Ograniczona przestrzeń, mnóstwo trudno dostępnych zakamarków. Okruchy na podłodze, kurz na tapicerce. Tradycyjny odkurzacz nie zawsze rozwiąże problem – zwłaszcza, jeśli nie mamy gdzie go podłączyć, bo np. nie dysponujemy garażem. W takich chwilach z pomocą przychodzi odkurzacz samochodowy. Czym kierować się przy wyborze tego urządzenia?

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Pamiętacie filmy oraz bajki sprzed kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu lat, w których snuto wizje przyszłości pełnej robotów wyręczających ludzi we wszystkich czynnościach domowych? Obecnie to już nie takie science-fiction jak kiedyś. Stopień zaawansowania jeszcze nie ten, ale kierunek właściwy. Przykładem mogą być roboty sprzątające – alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza i, cóż, w pewnym stopniu także dla człowieka. Czy warto zainwestować w takie urządzenie?