Do domu poradniki

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Odkurzacze piorące to urządzenia, które z pewnością nie są jeszcze wystarczająco mocno rozpowszechnione. Z tego powodu warto przyjrzeć się ich cechom i zaletom, aby zrozumieć, że mogą one stać się nieodłącznymi towarzyszami codziennych zmagań z utrzymaniem porządku w domu. Z pewnością mogą stanowić alternatywę dla odkurzaczy automatycznych, mogą też być ich doskonałym uzupełnieniem. Odkurzacze piorące radzą sobie z tymi zabrudzeniami, które wnikają głęboko w tkaniny i którym z pewnością nie mogą zaradzić towarzyszące większości użytkowników na co dzień urządzenia, czyli odkurzacze tradycyjne. Dzięki odkurzaczom piorącym użytkownik utrzyma w czystości tapicerki, dywany, wykładziny, odświeży zasłony, firany oraz zbierze rozlane płyny.

 

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Odkurzacze automatyczne, zwane inaczej robotami sprzątającymi to urządzenia, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków jest dziecinnie łatwe – głównie dlatego, że aktywność użytkownika jest ograniczona do minimum. Urządzenia tego typu samodzielnie poruszają się po pomieszczeniach, usuwają napotkane przedmioty i efektywnie czyszczą zastane powierzchnie.

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Dobrej jakości nawilżacz powietrza przyda się w szczególności w okresie grzewczym oraz podczas upalnych letnich dni. W okresie, kiedy wilgotność spada nawet do 10%, urządzenie to służy nieocenioną pomocą. Niska wilgotność wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie oraz wygląd – włosy stają się suche, podobnie jak skóra, występują problemy z zatokami, koncentracją, a nawet oddychaniem. W poniższyc artykule przedstawiamy typy nawilżaczy powietrza oraz wskazujemy parametry, na które trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu urządzenia.

 

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Odkurzacz to urządzenie niezbędne w każdym domu. Wybór odpowiedniego modelu, który będzie spełniał wszystkie wymagania użytkownika nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Odkurzacz musi być dostosowany do indywidualnych potrzeb, warunków mieszkaniowych czy trybu życia kupującego. Podczas wyboru warto kierować się kilkoma kryteriami, aby zakup był całkowicie satysfakcjonujący. W poniższym artykule przedstawimy najważniejsze wyznaczniki, które warto brać pod uwagę.