Do domu poradniki

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Odkurzacze automatyczne, zwane inaczej robotami sprzątającymi to urządzenia, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków jest dziecinnie łatwe – głównie dlatego, że aktywność użytkownika jest ograniczona do minimum. Urządzenia tego typu samodzielnie poruszają się po pomieszczeniach, usuwają napotkane przedmioty i efektywnie czyszczą zastane powierzchnie.

Do domu poradniki
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (1 głos)

 

Dobrej jakości nawilżacz powietrza przyda się w szczególności w okresie grzewczym oraz podczas upalnych letnich dni. W okresie, kiedy wilgotność spada nawet do 10%, urządzenie to służy nieocenioną pomocą. Niska wilgotność wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie oraz wygląd – włosy stają się suche, podobnie jak skóra, występują problemy z zatokami, koncentracją, a nawet oddychaniem. W poniższyc artykule przedstawiamy typy nawilżaczy powietrza oraz wskazujemy parametry, na które trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu urządzenia.

 

Do domu poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Odkurzacz to urządzenie niezbędne w każdym domu. Wybór odpowiedniego modelu, który będzie spełniał wszystkie wymagania użytkownika nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Odkurzacz musi być dostosowany do indywidualnych potrzeb, warunków mieszkaniowych czy trybu życia kupującego. Podczas wyboru warto kierować się kilkoma kryteriami, aby zakup był całkowicie satysfakcjonujący. W poniższym artykule przedstawimy najważniejsze wyznaczniki, które warto brać pod uwagę.