Do kuchni poradniki

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Do kuchni poradniki
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Wraz z początkiem nowego roku na liście postanowień często pojawiają się plany zmiany sposobu odżywiania: przejście na dietę, gotowanie zdrowych posiłków, przyrządzanie potraw w domu, uczenie się nowych dań lub zmniejszenie czasu spędzanego w kuchni. Systematyczne wprowadzanie nowych nawyków, a w efekcie osiągnięcie wyznaczonego celu to prawdziwe wyzwanie, do którego warto podejść strategicznie. Poza stworzeniem planu działania warto również wyposażyć kuchnię w pomocne akcesoria.
Sprawdź, jakie urządzenia AGD mogą pomóc w realizacji postanowień noworocznych, aby gotować zdrowo i smacznie.

Do kuchni poradniki
4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (2 głosów)
 
Okapy do zabudowy cieszą się rosnącą popularnością. Nic dziwnego - posiadają liczne zalety, są praktyczne oraz wpisują się w aktualne trendy aranżacji kuchni. Decydując się jednak na takie rozwiązanie, musimy odpowiednio dopasować szafkę pod okap kuchenny, w czym niezwykle pomocna okazać się może nowość na rynku - dedykowany konfigurator przygotowany z myślą o urządzeniach marki Globalo.

Do kuchni poradniki
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Mamy już początek grudnia i niedługo Mikołajki. Poniżej przedstawiam listę pięciu prezentów, a właściwie gadżetów do kuchni, które nie kosztują więcej niż 50 zł, a bardzo przydają się w domu.

Do kuchni poradniki
3.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.88 (4 głosów)

 

Dobór oświetlenia to bardzo ważny krok w procesie aranżacji kuchni, w której spędzamy mnóstwo czasu każdego dnia. Komfort pracy podczas przygotowywania posiłków jak innych czynności kuchennych to podstawa, ale nie zapominajmy, że należycie dobrane lampy najzwyczajniej uprzyjemnią nam czas spędzany w tym pomieszczeniu oraz zapewnią odpowiedni klimat. Jednak wybór oświetlenia to coś więcej, aniżeli tylko zakup głównej lampy na sufit.

 

Do kuchni poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Zawrotne tempo współczesnego życia sprawia, że zbyt często musimy iść na kompromisy z własnym zdrowiem oraz samopoczuciem, choćby w jakże istotnej kwestii odżywiania. Nie wszyscy jednak godzą się na spożywanie lunchu w firmowej stołówce, zamawianie gotowych dań czy - o zgrozo - opieranie codziennej diety na fast foodach. Zamiast tego decydują się na maksymalne ułatwienie sobie przygotowywania posiłków. Na przykład, inwestując w szybkowar.

Do kuchni poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Czy ciasta i potrawy przygotowywane w piekarniku gazowym mogą być zawsze pyszne i równomiernie upieczone? Oczywiście, że tak! Wbrew opiniom, że piekarnik gazowy jest urządzeniem bardziej skomplikowanym w obsłudze niż jego elektryczny odpowiednik, wystarczy poświęcić chwilę, by zagwarantować sobie pieczenie z sukcesem.