1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Odkurzacz bezworkowy Hoover Reactiv RC60PET to urządzenie stworzone z myślą o osobach poszukujących bezobsługowego sprzętu na długie lata. Docenią go alergicy, osoby posiadające zwierzęta i wszyscy Ci, którzy poszukują wydajnego, funkcjonalnego, a zarazem atrakcyjnego cenowo odkurzacza.

Odkurzacze bezworkowe stają się coraz popularniejsze w polskich domach. Ich zalety są nie do przecenienia. Niskie koszty eksploatacji związane z brakiem konieczności wymiany worków i wysoka skuteczność sprawiają, że urządzenia te przekonują coraz więcej osób. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych cenowo konstrukcji tego rodzaju jest Hoover Reactiv RC60PET. Technologia pojedynczego cyklonu, jaką zastosowano w tym urządzeniu, jest gwarantem wydajnej i długotrwałej pracy, bez konieczności częstego opróżniania pojemnika na śmieci. Kurz i inne zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika z bardzo dużą mocą dzięki sile odśrodkowej, a dzięki zastosowanemu filtrowi, wydobywające się z odkurzacza powietrze jest czyste i wolne od zarazków. Cyklon skutecznie zmniejsza też zużycie filtra, co w efekcie jeszcze bardziej redukuje koszty eksploatacji urządzenia. Skuteczna filtracja zanieczyszczeń za sprawą zmywalnego filtra EPA i 2-litrowy pojemnik na zabrudzenia, czynią z modelu Hoover Reactiv RC60PET doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy zwierząt. W zestawie producent dołącza praktyczną szczotkę, idealną do skutecznego usuwania sierści z różnych powierzchni. Czworonogi i ich właściciele z pewnością docenią także niski poziom hałasu emitowany przez odkurzacz. Technologia Intense Power Silent System gwarantuje głośność pracy na poziomie nieprzekraczającym 64 dB.

 

Hoover Reactiv RC60PET 2

Hoover Reactiv RC60PET ze względu na swoją konstrukcję to także idealny odkurzacz dla alergików. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby opróżnić pojemnik bez najmniejszego kontaktu z kurzem. Dodatkowo produkt wyposażono w wygodną rączkę transportową, jego zasięg wynosi 8 metrów, a wszystkie akcesoria przechowywać można na teleskopowej rurze i mieć zawsze pod ręką. Urządzenie jest lekkie (4.95 kg), co ułatwia korzystanie z niego dzieciom i osobom starszym. Hoover Reactiv RC60PET jest urządzeniem wydajnym, a przy tym energooszczędnym. Klasa efektywności A++ i moc na poziomie 450 W dają gwarancję niższych rachunków za prąd. Jego skuteczność (klasa A) została też potwierdzona testami przy czyszczeniu podłóg twardych, dywanów oraz reemisji kurzu (2010/30/EC).

Cena odkurzacza bezworkowego Hoover Reactiv RC60PET wynosi 599 złotych i jest dostępny w sieci Media Expert i na mediaexpert.pl.

 

W zestawie z każdym urządzeniem znajdują się akcesoria:

- szczotka "szczelinówka"

- szczotka do kurzu

- szczotka do mebli

- szczotka do usuwania sierści zwierząt

 

 Hoover Reactiv RC60PET 3

Przeczytaj także: