5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Nowa inteligentna szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart pomoże Ci zadbać o zdrowy uśmiech i uzyskać najlepsze możliwe rezultaty w higienie jamy ustnej. Dzięki połączeniu atutów technologii Sonicare z technologią SmartSensor i bezpłatną aplikacją w czasie rzeczywistym otrzymasz informacje na temat swojej techniki szczotkowania. Koniec z wątpliwościami dotyczącymi poprawności higieny jamy ustnej!


Jeśli zależy Ci na doskonałej higienie jamy ustnej wypróbuj nowe rozwiązanie Philips Sonicare DiamondClean Smart. Ta inteligentna szczoteczka do zębów łączy w sobie skuteczność szczoteczek sonicznych Philips Sonicare z technologią SmartSensor i bezpłatną aplikacją Philips Sonicare, umożliwiając intuicyjną i perfekcyjną higienę całej jamy ustnej.

Na czym dokładnie polega działanie nowej szczoteczki? Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart zapewnia doskonałe efekty szczotkowania, gdyż usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna1 , eliminuje o 100% więcej przebarwień w zaledwie 3 dni2 i zapewnia nawet 7 razy zdrowsze dziąsła już po 2 tygodniach stosowania . 3

 

szczoteczka philips

 

Główki szczotkujące


Dostępne z nową szczoteczką główki Premium z elastycznymi, miękkimi bokami dostosowują się do kształtu zębów i dziąseł, dzięki czemu powierzchnia kontaktu może być nawet czterokrotnie większa niż w przypadku zwykłej główki szczoteczki, co pozwala na zdecydowanie bardziej dokładne czyszczenie. Główka Premium Plaque Control usuwa płytkę nazębną nawet w trudnodostępnych miejscach, Premium Gum Care została zaprojektowana tak, by docierać w głąb jamy ustnej aż po zęby trzonowe i dbać o zdrowie dziąseł, a główka Premium White, której gęsto ułożone włosie eliminuje przebarwienia, wybiela i poleruje zęby. Dodatkowo dostępna jest wymienna główka TongueCare+ do czyszczenia języka, która składa się z 240 elastycznych mikrowypustek, aby z porów i nierówności na języku dokładnie usuwać bakterie powodujące nieświeży oddech. Dzięki temu Philips Sonicare DiamondClean Smart zaspokaja wszystkie potrzeby w zakresie zdrowia jamy ustnej - od wybielania i usuwania płytki nazębnej po zdrowe dziąsła i świeży oddech.
Ale to jeszcze nie wszystko! Dzięki zastosowanej w wymiennych główkach technologii identyfikacji, wykorzystującej inteligentne mikrochipy, łączą się one ze szczoteczką soniczną i automatycznie dobierane są optymalne ustawienia programu i intensywności szczotkowania. Dodatkowo inteligentne główki monitorują poziom ich zużycia i przekazują tę informację poprzez ikonkę na uchwycie szczoteczki oraz na ekranie w aplikacji. Dzięki temu dokładnie wiesz, kiedy należy wymienić główkę.

 

Technologia SmartSensor i aplikacja


Philips Sonicare DiamondClean Smart to nie tylko zaawansowana technologia soniczna, ale również SmartSensor oraz bezpłatna aplikacja Philips Sonicare, która komunikuje się ze szczoteczką poprzez Bluetooth®. Dzięki temu możesz otrzymywać informacje i wskazówki w czasie rzeczywistym pomagające lepiej zadbać o ogólny stan zdrowia jamy ustnej.
W uchwycie szczoteczki wbudowane są trzy inteligentne czujniki, które synchronizują się automatycznie z aplikacją, aby w czasie rzeczywistym dostarczać informacji zwrotnych na temat techniki szczotkowania.
Czujnik lokalizacji informuje o miejscach, w których zęby szczotkowane były zbyt krótko lub zbyt długo, aby objąć zakresem i czasem szczotkowania całą jamę ustną.
Czujnik ścierania ostrzega, jeśli szczotkowanie jest zbyt intensywne, co sprzyja poprawie techniki szczotkowania.
Czujnik nacisku kontroluje siłę nacisku, z jaką szczotkujesz zęby - aby zapewnić jak najlepsze działanie technologii sonicznej Philips Sonicare nie można dociskać szczoteczki zbyt mocno. Dodatkowo w uchwycie szczoteczki znajduje się świetlny ring, który również informuje o zbyt mocnym nacisku.
Szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean Smart wyposażona jest również w czasomierz SmartTimer, który dba o to, by w każdej strefie jamy ustnej zęby były szczotkowane tyle czasu, ile zalecają dentyści, a także BrushPacer, który informuje, kiedy należy przejść do szczotkowania kolejnego obszaru jamy ustnej.

 

szczoteczka aplikacja

 

Badania pokazują, że zindywidualizowane instrukcje zwrotne przekazywane przez szczoteczkę soniczną Philips Sonicare DiamondClean Smart pomagały 90% ankietowanych konsumentów w zapewnianiu coraz lepszej higieny jamy ustnej.4 Teraz kolej na Ciebie! Wybierz odpowiedni model dla siebie. DiamondClean Smart dostępna jest w wersji białej, czarnej, różowej oraz dwóch nowych kolorach: Cashmere Gray (szara) i Lunar Blue (granatowo złota) Wersja Lunar Blue wyposażona jest również w pojemnik mieszczący wszystkie cztery główki Premium.

 

szczoteczki soniczne

 

Dodatkowo do szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean Smart dołączone są stylowe akcesoria: elegancka szklanka do ładowania indukcyjnego oraz etui podróżne, które również może pełnić funkcję ładowarki dzięki wbudowanemu zasilaniu USB.
Rekomendowane ceny nowych modeli szczoteczek sonicznych Philips Sonicare DiamondClean Smart wynoszą:
HX9903/03 - 1409 PLN
HX9903/13 - 1409 PLN
HX9924/07 - 1569 PLN
HX9924/17 - 1569 PLN
HX9924/27 - 1569 PLN
HX9924/47 - 1569 PLN
HX9954/57 - 1739 PLN

 

 

[1]Dane z badań własnych, 2017 r.

[2]W trybie White i w porównaniu ze szczoteczką manualną, przy użyciu wiodącej pasty wybielającej. Dane z badań własnych, 2017r.

[3]W trybie Gum Health i w porównaniu ze szczoteczką manualną. Dane z badań własnych, 2017 r.

[4]Dane z badań własnych, 2017 r.

Przeczytaj także: