5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Tradycyjne przyrządzanie posiłków na gazie, szybkie podgrzewanie oraz funkcjonalność niezbędna podczas codziennego gotowania dla całej rodziny. Dzięki nowej płycie Freggia HC622VGB z linii Primo, która spektakularnie łączy nowoczesne wzornictwo i doświadczenie włoskich producentów, nie trzeba już wybierać pomiędzy płytą gazową a elektryczną.


Dom czy letnisko z dala od miasta, gdzie nie ma dostępu do nowoczesnych instalacji gazowych czy energetycznych oraz zamiłowanie do kulinarnych popisów w kuchni – połączenie dwóch technik gotowania wykorzystanych w płycie Freggia HC622VGB, pozwala nie tylko uniezależnić się np. od braku prądu czy nagłej potrzeby wymiany butli z gazem, ale także rozwijać swoje umiejętności gotowania. Nowe urządzenie do zabudowy Freggia zostało zaprojektowane tak, aby połączyć w sobie najlepsze cechy płyt gazowych oraz elektrycznych.

 

HC622VGBPłyta HC622VGB została wyposażona w dwa pola gazowe oraz dwa pola elektryczne typu Hi-light o zwiększonej mocy grzania, dzięki którym przygotowanie posiłków trwa krócej, niż na płycie ze standardowymi polami elektrycznymi. Część gazowa to dwa palniki: średni i mały, zakryte wysokiej jakości żeliwnymi rusztami, łatwymi w demontażu i odznaczającymi się zwiększoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych podczas całego okresu eksploatacji. Ich wysokość została optymalnie wypoziomowana tak, aby z łatwością przesuwać większe naczynia pomiędzy palnikami.

Aby zwiększyć komfort użytkowania płyty Freggia, zastosowano w niej nowoczesne, metalowe pokrętła wyposażone w automatyczną zapalarkę gazu. Całość urządzenia wykonana jest z eleganckiego szkła ceramicznego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania, które niezwykle łatwo utrzymać w należytej czystości. Płyta HC622VGB została zaprojektowana zgodnie z nowoczesnym, włoskim wzornictwem, posiada również standardowe rozmiary, co sprawi, że świetnie wkomponuje się w każdy rodzaj zabudowy kuchennej.

Urządzenie ma standardowe rozwiązania stosowane w produktach gazowych marki Freggia, takie jak zabezpieczenie przeciw ulatnianiu się gazu, blokujące jego dopływ w razie zalania lub zgaszenia płomienia. W zestawie dostępny jest również komplet wymiennych dysz dla gazu propan-butan, dzięki którym bez problemu można będzie od razu podłączyć płytę do gazu z butli.


Płyta grzewcza HC622VGB


• Szerokość 60 cm
• 2 palniki gazowe
• 2 palniki elektryczne typu Hi-light
• Sugerowana cena brutto: 1869 zł

Przeczytaj także: