Kuchnia poradniki

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Kuchnia poradniki
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

 

Trudno wyobrazić sobie współczesne życie bez piekarnika. Ileż niezapomnianych doznać smakowych by nas ominęło, gdybyśmy nie mogli piec wyśmienitych potraw? Gdyby tylko po wszystkim nie było tyle sprzątania… I tu producenci wychodzą nam naprzeciw, projektując systemy, które mają ułatwić nam utrzymanie piekarnika w czystości: katalizę oraz pyrolizę.

Kuchnia poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Jak szybko wyczyścić piekarnik z termoobiegiem ?

Kuchnia poradniki
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (1 głos)

 

Wyspy kuchenne cieszą się ogromną popularnością. Można zaryzykować i stwierdzić, że większość pasjonatów gotowania i użytkowników, którzy urządzają swoją kuchnię, marzy o takim miejscu w domu. Aby zaprojektowanie wyspy w ogóle doszło do skutku, potrzebna jest przede wszystkim duża przestrzeń. Niestety ci, którzy mają małe mieszkania, a w nich niewielkie kuchnie lub aneksy kuchenne, o wyspie mogą tylko marzyć. Bez wątpienia nadają one nowoczesnego charakteru czterem kątom, są też niezwykle funkcjonalne i ułatwiają prace w kuchni.

 

Kuchnia poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Płyty indukcyjne cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Płyty gazowe odchodzą w zapomnienie, a użytkownicy zaczynają doceniać zalety indukcji. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowej płyty grzewczej warto przyjrzeć się poszczególnym rozwiązaniom, a co najważniejsze – obalić mity narosłe wokół płyt indukcyjnych i podkreślić fakty.

 

Kuchnia poradniki
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

 

Pierwszym słowem, które wiążemy z kuchenką mikrofalową jest z pewnością wygoda. Żadne inne urządzenie na rynku nie gwarantuje takiego komfortu przygotowywania potraw. Dzięki kuchence mikrofalowej możliwe jest podgrzewanie, rozmrażanie czy gotowanie produktów w bardzo krótkim czasie. Wraz ze wzrostem popularności urządzeń wzrosła również ilość mitów związanych z ich użytkowaniem. Poniżej przedstawiamy kilka faktów oraz mitów narosłych wokół kuchenek mikrofalowych.

 

Kuchnia poradniki
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

 

Okap to jedno z tych urządzeń, które wymagają dużej systematyczności, jeśli chodzi o czyszczenie i konserwację. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które gotują dużo i często. Oczywiste jest, że regularne czyszczenie oraz przyglądanie się poszczególnym częściom urządzenia sprawi, że będzie ono działało bezawaryjnie i na najwyższym poziomie przez długi czas. Poniżej kilka rad i wskazówek, dzięki którym okap będzie skutecznie oczyszczał powietrze i zapobiegał osiadaniu tłuszczu w przestrzenni kuchennej (w szczególności na ścianach).