5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

Rozpocznij tego lata przygodę ze szczoteczką soniczną i zadbaj o lepszą higienę jamy ustnej z Philips Sonicare Let’s Start! Przekonaj się jak ta szczoteczka potrafi doskonale czyścić zęby, m.in. usuwając płytkę nazębną i delikatnie je wybielając.

Piękny i zdrowy uśmiech jest w modzie przez cały rok, ale to szczególnie latem lubimy dobrze wyglądać i tak się też czuć. Wykorzystaj nadchodzący letni czas i jeszcze lepiej zatroszcz się o higienę jamy ustnej i piękny biały uśmiech. Pomoże Ci w tym szczoteczka Philips Sonicare Let’s Start!

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare wykorzystuje wyjątkową technologię soniczną opartą na falach dźwiękowych i wykonuje aż do 62 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, wytwarzając mikrobąbelki, które dynamicznie docierają do wszystkich, także trudnodostępnych miejsc. Powstały płyn czyści więc nie tylko zęby, ale dostaje się też w przestrzenie międzyzębowe, na tylne powierzchnie zębów i wzdłuż linii dziąseł. Skuteczna i delikatna technologia soniczna pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare Let’s Start! możesz też naturalnie wybielić zęby i usunąć codzienne przebarwienia spowodowane przez jedzenie i napoje. Szczoteczka delikatnie rozjaśni Twój uśmiech przy każdym szczotkowaniu. W zestawie znajdują się dwie wymienne główki: Plaque Defence (lepsze usuwanie płytki nazębnej) i InterCare (lepsze czyszczenie przestrzeni między zębami). Ponadto do szczoteczki pasują wszystkie modele główek Philips Sonicare, więc możesz dobrać swoją ulubioną.


Szczoteczka do zębów Let’s Start! ma jeden podstawowy program szczotkowania Clean, który pozwoli Ci zadbać o jamę ustną. Ponieważ czasem przyzwyczajenie się do czegoś nowego wymaga odrobiny czasu, w szczoteczce dostępny jest też program Łatwy Start, który daje możliwość stopniowego, delikatnego zwiększania intensywności szczotkowania podczas pierwszych 14 sesji mycia nową szczoteczką. Dzięki temu przyzwyczaisz się do działania szczoteczki Philips Sonicare. Szczoteczka Let’s Start ułatwia również mycie zębów przez zalecane przez lekarzy stomatologów 2 min. Funkcja QuadPacer powiadomi Cię, jak długo powinieneś myć poszczególne części jamy ustnej, a Smartimer zasygnalizuje upłynięcie łącznego czasu, czyli 2 min.

Wybierz odpowiadający Ci kolor szczoteczki Philips Sonicare Let’s Start! i poczuj różnicę już od pierwszego użycia. Do wyboru masz cztery wersje kolorystyczne szczoteczki: czarny, fioletowy, niebieski oraz miętowy.

W każdym zestawie znajdziesz szczoteczkę, dwie główki, ładowarkę oraz przydatne zwłaszcza w okresie wakacji etui podróżne. Gotowy? Let’s Start!

 

lets start mietalets start niebieskilets start czarnylets start fiolet

 

 

Rekomendowane ceny szczoteczek sonicznych Philips Sonicare Let’s Start! wynoszą:

HX6212/87 (niebieska) - 279 pln
HX6212/88 (fioletowa) - 279 pln
HX6212/89 (czarna) - 279 pln
HX6212/90 (miętowa) - 279 pln

Przeczytaj także: