3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (6 głosów)

 

Decyzja odnośnie zakupu lodówki to niezwykle ważny krok na drodze do wymarzonej aranżacji kuchni. Efektownym i coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się lodówka do zabudowy. Taka opcja posiada wiele zalet, warto jednak dowiedzieć się, jakie dokładnie są jej mocne strony, na co zwrócić uwagę przy zakupie, jak również - a może przede wszystkim - wybrać odpowiedni sklep.

 

 

Lodówka do zabudowy - dlaczego warto kupić

 

Zabudowanie kuchni to bardzo ciekawe pod względem estetycznym rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Nic dziwnego - ukryte za kuchennymi frontami urządzenia prezentują się elegancko, zaś całość pomieszczenia zachwyca spójnością. To opcja idealna dla zwolenników nowoczesnego wystroju w minimalistycznym stylu. Niemniej, lodówka do zabudowy sprawdzi się także w kuchni utrzymanej w tonie tradycyjnym czy rustykalnym.

 

lodowka do zabudowy1

 

Warto przy okazji nadmienić, iż lodówka do zabudowy przystosowana jest do montażu frontów kuchennych. Cóż to w rzeczywistości oznacza? Po pierwsze, urządzenie jest praktycznie niewidoczne - wygląda z zewnątrz tak samo jak pozostałe elementy kuchennej zabudowy, które wspólnie tworzą jednolitą kompozycję. Po drugie, lodówkę taką otwieramy i zamykamy jak zwykłą szafkę.

 

Pojemność i nie tylko

 

Nie samą estetyką człowiek żyje. Nie zapominajmy, że poza ładnym wyglądem, lodówka do zabudowy powinna zapewnić nam także należytą funkcjonalność. Kluczową sprawą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę przed zakupem, jest pojemność. Lodówki do zabudowy są generalnie mniejsze aniżeli ich wolnostojące odpowiedniczki, dlatego ważne, by upewnić się, iż wybrany model spełni nasze wymagania.

WARTO WIEDZIEĆ!

KAŻDA LODÓWKA DO ZABUDOWY PRZYSTOSOWANA JEST DO MONTAŻU FRONTÓW KUCHENNYCH.

 

lodowka do zabudowy4

 

Poza pojemnością, przy zakupie lodówki do zabudowy, powinniśmy zwrócić uwagę na takie rzeczy jak:

  • Klasa energetyczna - informuje nas o tym, ile nasza lodówka zużywa prądu. Standardem są klasy energetyczne minimum A+, warto rozważyć także A++ lub A+++.
  • Poziom hałasu - mierzony w decybelach, wbrew pozorom może się okazać bardzo istotny dla komfortu użytkowania. Głośna lodówka potrafi uprzykrzyć życie.
  • Cena - lodówki do zabudowy znajdziemy w cenach od kilkuset złotych, do nawet kilkunastu tysięcy.
  • Jakość wykonania - gwarancja producenta to podstawa, ale warto zapoznać się z opiniami poszczególnych modeli, by upewnić się, że nie kupujemy kota w worku.
  • Dodatkowe funkcje - producenci prześcigają się w wyposażaniu swoich produktów w specjalne udogodnienia. Mowa tu o nowoczesnych technologiach (jak NoFrost) czy dodatkach mających za zadanie zwiększyć komfort użytkowania (alarm otwartych drzwi, elektroniczne sterowanie).

 

Gdzie kupić?

 

Podjęcie decyzji o zakupie lodówki do zabudowy to podstawowy, ale nie jedyny ważny krok na drodze do jej nabycia. Fundamentalnym elementem procesu decyzyjnego jest bowiem wybór odpowiedniego sklepu. Rozmiar oferty, warunki dokonania zamówienia, kwestie obsługi, płatności czy transportu - wszystko to może przyczynić się do zmaksymalizowania satysfakcji z zakupionego produktu, lub odwrotnie...

 

lodowka do zabudowy3

 

Jeśli pragniemy wybierać spośród szerokiego spektrum modeli renomowanych producentów z różnych półek cenowych, warto postawić na zakupy w sklepie Neonet. Pamiętajmy o starannym przeanalizowaniu oferty, by nie umknęły nam ciekawe promocje. Po podjęciu decyzji zakupowej, możemy liczyć na prosty i przejrzysty proces dokonywania zamówienia, możliwość odbioru w punkcie stacjonarnym lub darmowej dostawy do domu, jak również takie udogodnienia, jak płatność w ratach. Dzięki temu, lodówka do zabudowy zakupiona w sklepie Neonet powinna spełnić nasze oczekiwania.

Przeczytaj także: