5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Wybór odpowiedniej golarki czy trymera nie jest wcale tak łatwy, jakby mogło Nam się wydawać. Niejeden mężczyzna, planując jego zakup, poszukuje takiego modelu, który najlepiej spełni jego wymagania i potrzeby, dotyczące pożądanego zarostu. Golenie to w końcu czynność, na którą Panowie poświęcają codziennie stosunkowo dużo czasu, nic więc dziwnego, że poszukują takich produktów, które pozwolą na znaczne jego skrócenie.

Warto jednak wziąć pod uwagę inne aspekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Marka Remington wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn dzięki trymerowi Endurance który jest niezastąpiony podczas przycinania oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości.
Trymer do brody Endurance wyposażony jest w regulowany grzebień do przycinania brody i zarostu od 1mm do 15mm, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do jej cieniowania. Pomoże osiągnąć charakterystyczny styl popisu i da swobodę precyzyjnego przycinania i modelowania brody według własnego uznania. Urządzenie posiada dodatkowo mocny tryb turbo, który sprawdzi się w przycinaniu twardszych włosów wokół podbródka. Technologia dwustronnych, zaokrąglonych ostrzy TST umożliwia uzyskanie gładkiego wyglądu, nie powodując żadnych podrażnień! Dzięki możliwości stylizacji na każdą długość, ten trymer do brody jest wszechstronnym urządzeniem, który zadowoli każdego mężczyznę.

 

remington trymer do zarostu

 

Trymer Endurance, ze specjalną trwałą technologią, pozwala dodatkowo na utrzymanie 70 % mocy ładowania przez 12 miesięcy/pomiędzy użyciami*, dzięki czemu zawsze będzie można na nim polegać. Poza długim, 90-minutowym czasem pracy, trymer wyposażony jest również w wygodny wskaźnik naładowania baterii z trzema poziomami LED, które zapewniają dodatkową gwarancję, że urządzenie nie zawiedzie Cię podczas pielęgnacji.
Gwarantowana trwałość, uniwersalne regulowane grzebienie, lekka konstrukcja i etui do przechowywania sprawiają, że Endurance jest dodatkowo idealnym towarzyszem podróży.

 

*Blokada podróżna musi być włączona.

Przeczytaj także: