5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

 

 

Marka Tefal wprowadza na rynek nową linię żelazek Ultimate Anticalc i generatorów pary Pro Express Care. Szybkość, łatwość i precyzja – to wszystko łączy najnowsze modele urządzeń do prasowania marki Tefal. Od tej pory prasowanie przestanie być przykrym obowiązkiem!Nowe żelazka z linii Tefal Ultimate Anticalc to czysta moc prasowania. Te nowoczesne urządzenia zostały wyposażone w unikalną wyjmowaną szufladkę antywapienną Calc Collector gromadzącą i usuwającą kamień, dzięki czemu nic nie blokuje pary. Skoro o parze mowa, kolejnym benefitem urządzenia jest ciągły wyrzut pary 55 g/min, który zapewnia szybkie prasowanie, a dodatkowe uderzenie pary – 220 g/min lub 230 g/min –usuwa nawet najtrudniejsze zagniecenia. Moc żelazka – aż 3000 W – gwarantuje krótki czas nagrzewania. Dwa razy grubsza niż tradycyjna szkliwiona powłoka stopy z technologią Durilium Airglide Autoclean, gwarantuje łatwe prowadzenie i lekkie prasowanie. Powłoka eliminuje również ryzyko zabrudzenia prasowanych tkanin. Ponadto wyprofilowany czubek stopy ułatwia prasowanie trudnych elementów jak plisy czy obszar wokół guzików. Dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności 350 ml żelazka Tefal Ultimate Anticalc uporają się z prasowaniem nawet dużych ilości odzieży w krótkim czasie.

 

Dzięki żelazkom Tefal Ultimate Anticalc prasowanie koszul, spodni oraz innych ubrań, już nigdy nie będzie problemem.

 

tefal zelazko
FV9770 Ultimate AntiCalc Cena: 349,00 zł

 

tefal zelazko2

FV9775 Ultimate AntiCalc Cena: 389,00 zł

 

tefal zelazko3

 

FV9785 Ultimate AntiCalc Cena: 419,00 zł

 

 tefal zelazko4

FV9787 Ultimate AntiCalc Cena: 469,00 zł

 

Oprócz tradycyjnych żelazek prezentujemy także nową linię generatorów pary Tefal Pro Express Care, którą wyróżnia unikalna technologia Protect System, przechwytująca krople wody i zamieniające je w parę, dzięki czemu chroni prasowane tkaniny przed zabrudzeniem. Najnowsze modele generatorów wytwarzają ciśnienie do 7,5 bara dla zwiększonego poziomu wytwarzania pary do 500g/min. Ponadto linia ta, jak większość generatorów pary Tefal, zaopatrzona jest w technologię Calc Collector do zbierania kamienia – to wyjmowana szufladka, która zbiera drobinki kamienia, zapobiegając jego osadzaniu wewnątrz generatora – gwarantuje to mocny wyrzut pary dla łatwego prasowania i przedłuża żywotność generatora, dzięki czemu będzie nam służył przez lata. Samoczyszcząca się stopa Autoclean nie brudzi się z upływem czasu. Co więcej, funkcja Smart Technology z 3 lub 5 inteligentnymi ustawieniami, w których ilość wytwarzanej pary oraz temperatura stopy są dostosowane do prasowanej tkaniny (delikatnych, normalnych czy trudnych), zapewni zawsze perfekcyjne efekty prasowania.

 

generator pary
Pro Express Care GV9060  Cena: 1 149,00 zł

generator pary2

 

Pro Express Care GV9061 Cena: 1 199,00 zł

 

generator pary3 
Pro Express Care GV9070 Cena: 1 299,00 zł

 

 generator pary4

Pro Express Care GV9080 Cena: 1 499,00 zł

 

Generator pary ułatwi Ci prasowanie rzeczy w pionie takich jak: płaszcze, marynarki sukienki oraz zasłony.
Pro Express Care to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zawsze marzyły o generatorze pary i chciały korzystać z jego multifunkcjonalności.

 

W dniach od 15 października do 31 grudnia 2017 r. marka Tefal organizuje promocję konsumencką Money Back, dzięki której możesz odzyskać aż 25% wartości zakupionego żelazka lub generatora pary!

 

Więcej o promocji znajdziesz na stronie www.promocja.tefal.pl 

Przeczytaj także: