5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Jedynie 2 kg wagi, super zwrotna ssawka, nowoczesne technologie i dwa tryby pracy sprawiają, że z odkurzaczem H-Free pozbędziesz się brudu z każdej powierzchni w domu i samochodzie. Wielofunkcyjny model od Hoover to pierwszy wybór dla każdego, kto szykuje się na generalne porządki. Sprawdź możliwości nowego pomocnika!


Trudno dostępne zakamarki za meblami, szczeliny w kanapie czy wysoko zamocowane karnisze – to miejsca, które ciężko wysprzątać za pomocą standardowego odkurzacza. Wielofunkcyjny odkurzacz H-Free 2 w 1 (połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego) szybko poradzi sobie z kurzem i sierścią w każdej przestrzeni.

 

HOOVER odkurzacz pionowy H Free HF18RXL 011 foto4


Lekki, zwrotny i gotowy do pracy


Tylko 2 kg wagi, możliwość ciągłej pracy przez 25 minut na jednym naładowaniu baterii oraz zbiornik na kurz o pojemności 0,7 litra – te właściwości odkurzacza Hoover sprawiają, że z łatwością odkurzysz nawet piętrowy dom bez konieczności męczenia się z kablem i przepinania urządzenia pomiędzy gniazdkami elektrycznymi.

 

 

HOOVER odkurzacz pionowy H Free HF18RXL 011 foto3

 

W odkurzaczu H-Free wprowadzono też dodatkowe rozwiązania pozwalające na ultra zwrotność urządzenia. Kąt nachylenia innowacyjnej dyszy H-Lab Flat & Drive można zmieniać jednym ruchem nadgarstka z 90 na 180 stopni, co ułatwia manewrowanie wokół przedmiotów i dostęp nawet do najwęższych miejsc np. pod czy za kanapą. Co ważne, dzięki wymiennej nakładce na ssawkę w H-Free zabezpieczasz też podłogę przed zarysowaniem.


Hoover zawsze wyznaczał kierunek innowacji w odkurzaczach – teraz przyszła kolej na odkurzacze pionowe. H-Free to model, który jest lekki, posiada dużą moc ssania i łatwo nim manewrować. Jednym słowem – bezkompromisowy pomocnik w codziennym sprzątaniu – mówi Bartosz Juszczyszyn, Business Unit Manager Candy Hoover Polska.

 


Rozbudowany zestaw akcesoriów do czyszczenia każdej powierzchni


Odkurzacz H-Free Home XL to wersja wyposażona w pełen zestaw akcesoriów do czyszczenia domu i samochodu. W skład zestawu wchodzi m.in.:
super zwrotna ssawka z podświetleniem LED – dzięki tej uniwersalnej ssawce skutecznie odkurzysz dywan z długim włosiem, parkiet czy płytki ceramiczne. Dodatkowo podświetlenie gwarantuje, że nie ominiesz żadnego zabrudzenia;
ramię przedłużające – za pomocą którego dosięgniesz nawet do najwyższej półki w salonie i skutecznie usuniesz z niej kurz;
długa szczelinówka – pozwala wygodnie wysprzątać wnętrze samochodu – przestrzeń pod fotelami, bagażnik i wszystkie wgłębienia. Będzie też pomocna podczas sprzątania mieszkania i odświeżania kanapy;
końcówka 2 w 1 (ssawka do mebli i szczelinówka) – praktyczne rozwiązanie do czyszczenia trudno dostępnych miejsc;
Mini turbo szczotka – idealne rozwiązanie dla właścicieli zwierząt domowych, którzy chcą skutecznie i szybko pozbyć się sierści z foteli, tapicerki samochodu czy dywanów z długim włosiem.

 

HOOVER odkurzacz pionowy H Free HF18RXL 011 foto2

 

Odkurzacz pionowy Hoover H-Free jest dostępny w 3 wersjach:


Home XL (HF18RXL 011) – wersja z największą liczbą akcesoriów, do sprzątania domów o dużej powierzchni oraz samochodów;
Home (HF18GH 011) – wersja przeznaczona do codziennego użytku z wielofunkcyjnymi akcesoriami;
Pets (HF18DPT 011) – opcja spersonalizowana dla właścicieli zwierząt domowych, ze specjalną Mini turbo szczotką do tapicerki.

 


Więcej informacji o odkurzaczach H-Free znajdziesz na stronie http://www.hoover.pl/pl_PL/h-free. Odkurzacze linii H-Free są dostępne w sklepach Media Expert i na www.mediaexpert.pl.

 

Przeczytaj także: