5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Wycieranie kurzu, porządkowanie przedmiotów, odkurzanie… – cotygodniowe sprzątanie mieszkania może zająć nawet kilka godzin. Jak je przyspieszyć i ułatwić sobie czyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc? Warto zdać się na odpowiedniego pomocnika. Wielofunkcyjny odkurzacz Rhapsody to urządzenie, za pomocą którego wyczyścimy podłogę, regały, grzejniki, rolety, a nawet wnętrze samochodu.


Wszechstronny i zaawansowany technologicznie odkurzacz akumulatorowy Rhapsody marki Hoover powstał, by ułatwić czyszczenie każdej powierzchni – od podłogi aż po sufit. Urządzenie jest wygodne w użyciu i wyposażone w liczne akcesoria. Co więcej, z łatwością można zmienić go w odkurzacz ręczny i precyzyjnie wyczyścić każdy zakamarek domu i samochodu.

 


Jakie powierzchnie możemy wysprzątać za pomocą Rhapsody?


Czyszczenie na poziomie podłogi


Szczotka do czyszczenia dywanów oraz podłóg twardych ze szczelinami i szczotka parkietowa (z naturalnego włosia z filcowymi kółkami) pozwalają skutecznie pozbyć się kurzu, sierści i drobnych zanieczyszczeń z podłogi (niezależnie od materiału, jakim została ona pokryta).
Kółka szczotek elektrycznych z prostym systemem wyjmowania zapewniają doskonałą przyczepność i ogromną możliwość manewru. System Easy Driving pozwala na przechylenie rury próżniowej o 180°, a tym samym ułatwia dostęp do najtrudniejszych obszarów np. przestrzeni pod łóżkiem, szafką czy grzejnikiem.

 

HOOVER odkurzacz Rhapsody RA22PTG 011 foto1

 

Czyszczenie powyżej podłóg i na wysokości


Nowoczesne odkurzacze nie służą już tylko do czyszczenia powierzchni płaskich. Dzięki nim pozbędziemy się kurzu i sierści z każdego miejsca. W zestawie Rhapsody dostępne są 4 szczotki przeznaczone do odkurzania powierzchni znajdujących się powyżej podłogi:


2 w 1 szczelinówka i szczotka do kurzu – idealna do czyszczenia księgozbiorów;
mini turbo szczotka – idealna do zbierania sierści zwierząt z delikatnych mebli czy do czyszczenia rolet;
2 w 1 duża szczotka do kurzu i mebli – idealna do czyszczenia wszystkich rodzajów mebli w każdym pomieszczeniu;
szczotka do grzejników – idealna do sprzątania grzejników i nie tylko.

 

 

HOOVER odkurzacz Rhapsody RA22PTG 011 foto6

 

HOOVER odkurzacz Rhapsody RA22AFG 011 foto2

 

 

HOOVER odkurzacz Rhapsody RA22AFG 011 foto4

Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm) łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2 w 1. Rhapsody z łatwością można zamienić w odkurzacz ręczny i wyczyścić trudno dostępne miejsca w mieszkaniu lub wykorzystać do czyszczenia wnętrza samochodu.

 


Technologie i ułatwienia w odkurzaczu Rhapsody


Odkurzacz Hoover, poza możliwością czyszczenia każdej powierzchni, posiada również wiele innych rozwiązań usprawniających cotygodniowe porządki:


technologia Hspin-Core – unikalna i innowacyjna technologia z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze;
tryb Turbo – umożliwia zwiększenie mocy urządzenia np. podczas pozbywania się większych zabrudzeń;
display LED – panel informacji, na którym sprawdzisz stan naładowania baterii;
oświetlenie LED – na szczotce zainstalowano dodatkowe oświetlenie. Diody zapalają się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne, aby oświetlić przestrzeń i zapewnić najlepsze efekty odkurzania;
efektywna bateria i łatwe ładowanie – baterie możesz ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Czas ładowania wynosi 5 godzin, a odkurzacz z pełną baterią pozwala na pracę do 35 minut;
wygoda przechowywania – odkurzacz wraz z akcesoriami można przechowywać na wieszaku zamontowanym w szafie lub bezpośrednio na ścianie.

 

HOOVER odkurzacz Rhapsody RA22AFG 011 foto7

Przeczytaj także: