5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

 

Odkurzanie w domu to prawdziwa zmora dla uszu – hałas wytwarzany przez tradycyjne odkurzacze może sięgać 80 decybeli. Zdaniem naukowców, taki poziom dźwięku może mieć negatywny wpływ na ustrój nerwowy człowieka, powodować bóle głowy i rozdrażnienie. Tefal znalazł jednak rozwiązanie – stworzył odkurzacz, generujący dźwięk nieprzekraczający 67 decybeli, co można porównać z normalną rozmową.

Efekt ten firma Tefal uzyskała wykorzystując system Extreme Silence, bloki wyciszające silnik oraz dodatkowe elementy tłumiące hałas.

Tak cichy odkurzacz przyda się również w domach zamieszkiwanych przez te czworonogi, które boją się hałasu.
Jednak wyjątkową cechą tego bezworkowego modelu jest fakt, że jego cichą pracę połączono z niezwykłą skutecznością odkurzania na wszystkich powierzchniach. Odkurzacz ten jako jeden z nielicznych posiada klasę A jeśli chodzi o odkurzanie na dywanach i wykładzinach z krótkim i długim włosiem. Jest to w dużej mierze zasługa specjalnie zaprojektowanej, trzypozycyjnej szczotki P3WER GLIDE, która dostosowuje się do odkurzanej powierzchni.

Miłośnikom zwierząt spodoba się też zestaw akcesoriów – turboszczotek do usuwania sierści z kanap czy dywanów.

 

01 TW7681 zestaw

 

 


Dodatkowo odkurzacz posiada trzy poziomy filtrowania (technologia cykloniczna, filtr piankowy, wysokowydajny filtr EPA) i zapewnia wysoki poziom czystości wydmuchiwanego powietrza – pozwala wychwycić >99,98% pochłanianego kurzu.

Dobra wiadomość dla osób dbających o domowy budżet oraz o środowisko - odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A łączy ekstremalną skuteczność odkurzania na różnych powierzchniach z niskim zużyciem energii. Przyczynia się to do zmniejszenia rachunków za prąd.


Warto dodać, że sprzęt posiada długi, ponad ośmiometrowy kabel, więc niweluje konieczność przełączania między gniazdkami w trakcie odkurzania. Do tych zalet dochodzi zwrotność odkurzacza i łatwość jego przesuwania dzięki dużym, nieblokującym się kołom. Ponadto ma ergonomiczną budowę ułatwiającą jego przechowywanie.


Nowy odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A jest odpowiedzią na najbardziej palące potrzeby dzisiejszego konsumenta i gwarantuje ekstremalnie skuteczne odkurzanie.

Jest dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej: 1399 złotych brutto.


Więcej informacji znajduje się na stronie : www.tefal.pl

Przeczytaj także: