4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (1 głos)

Odkurzacz to niezbędne urządzenie w każdym domu. Ułatwia codzienne porządki i pomaga w utrzymaniu ładu i czystości w każdym pomieszczeniu. Dzisiejsze odkurzacze to nie tylko tradycyjne urządzenia sprzątające, ale nowocześni i zaawansowani technologicznie pomocnicy do walki z kurzem i brudem.


Rodzaje odkurzaczy


Wśród najpopularniejszych rodzajów odkurzaczy można wymienić:

  • Tradycyjne odkurzacze workowe
  • Odkurzacze bezworkowe
  • Odkurzacze pionowe
  • Odkurzacze ręczne
  • Odkurzacze wielofunkcyjne
  • Odkurzacze automatyczne

 


Odkurzacze automatyczne- czym się charakteryzują


Od jakiegoś czasu coraz większą popularność zyskują odkurzacze automatyczne, inaczej roboty sprzątające. Są to fantastyczne, niewielkich rozmiarów urządzenia, które same sprzątają nasze mieszkania. Roboty sprzątające zajmują niewiele miejsca, więc z powodzeniem zmieszczą się w każdym mieszkaniu. Nie wymagają naszego zaangażowania, a niektóre z nich można sterować za pomocą specjalnej aplikacji.
Wśród producentów odkurzaczy automatycznych należy wymienić markę Ecovacs. Ecovacs Robotics jest jedną z trzech największych producentów robotów domowych na świecie. Z 65% udziałem w rynku Ecovacs Robotics jest marką nr 1 w Chinach, największej i najszybciej rozwijającej się gospodarce świata.
Odkurzacze Ecovacs to świetny stosunek jakości do ceny. Dostępne odkurzacze charakteryzują się wysoką jakością, zaawansowaniem technologicznym i efektownym designem, a dodatkowo są przystępne cenowo- zobacz ceny odkurzaczy automatycznych Ecovacs. W zależności od modelu urządzenia te zawierają szereg przydatnych funkcji takich jak: planowanie ścieżki czyszczenia, system mycia podłóg, automatyczne zwiększanie siły ssącej na dywanach, płaska konstrukcja, cicha praca, czujnik schodów, wirtualne bariery, aplikacja smart.

 

robot ecovacs
Ciekawym produktem jest również robot myjący okna "Winbot X"- urządzenie, które wyczyści nasze okna zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Urządzenie na pewno docenią wszyscy, dla których mycie okien to bardzo nielubiana czynność (ja należę do tej grupy). Robota myjącego można sterować za pomocą wygodnego pilota. Samo urządzenie jest bezpieczne i łatwe w użyciu.

 

robot myjacy okna
Robot sprzątający- jaki warto kupić?

 

Robot sprzątający to urządzenie warte polecenia. W zależności od naszych potrzeb każdy może znaleźć opcję dla siebie. Odkurzacze automatyczne sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Nadają się do sprzątania wszystkich powierzchni gładkich oraz dywanów. Urządzenia docenią także właściciele czworonogów i rodzice małych dzieci.
Kiedy robot sprząta za nas, my w tym czasie możemy się relaksować.


Więcej informacji na temat odkurzaczy Ecovacs znajdziecie na stronie sklepu z AGD i RTV ElektroGuru.com .

 

Przeczytaj także: