Od: 02-10-16 00:55
Do: 31-10-16 23:55
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)


Ponad 80 nowoczesnych produktów, dzięki którym stworzysz smart dom, zostało objętych wielką promocją „Candy daje 3 razy więcej”. Kup sprzęt pod zabudowę, zarejestruj swój zakup na stronie i odbierz nawet 500 złotych zwrotu za zakupy.

To nie wszystko! Weź udział w konkursie i spełnij swoje marzenie o nowej kuchni. Dzięki Candy możesz wygrać 10 000 złotych na jej remont. Promocja trwa tylko do końca sierpnia.

 

CANDY FOTO Promocja zabudowa

 

 

Oprócz korzyści płynących z wyboru smart urządzeń od Candy, które pomagają w codziennych obowiązkach, masz szansę do końca sierpnia zyskać jeszcze więcej.

 

3 razy więcej, czyli zwrot, remont i karty upominkowe


Gwarantowany zwrot do 500 złotych, nagroda główna w postaci 10 000 złotych na remont kuchni i 100 kart upominkowych – „Candy daje 3 razy więcej”.

Co zrobić, aby odebrać nagrody?

Kup sprzęt do zabudowy Candy (produkty objęte promocją), zarejestruj zakup i wygrywaj. Co tydzień na zwycięzców czeka również 10 bonów Zalando o wartości 150 złotych. Aby wziąć udział w grze o nagrodę główną,  wystarczy dokończyć zdanie: Wolny wieczór we włoskim stylu spędzę….

 

Candy promocja 1


Inteligentny dom, czyli urządzenia na miarę XXI wieku


Energooszczędna pralko-suszarka ze spersonalizowanymi programami, funkcją odświeżania i Wi-FI. Zmywarka, która zmieści aż 16 kompletów naczyń. Piekarnik z funkcją podwójnego czyszczenia parą wodną i pyrolizą. Chłodziarko-zamrażarka z systemem No Frost oraz Beauty Box, czyli specjalnie zaprojektowanym pojemnikiem na kosmetyki. A może okap i płyta indukcyjna z funkcją Wi-Fi?
Między innymi te produkty objęto promocją Candy. Dzięki ich funkcjonalnościom możesz stworzyć inteligentny dom na miarę XXI wieku, którym będziesz zarządzać przy pomocy smartfona z dowolnego miejsca.
Sprawdź promocję na: www.promocja.candy.pl. Stwórz inteligentny dom i zyskuj jeszcze więcej z Candy do końca sierpnia!

Przeczytaj także: