1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Szukasz skutecznego urządzenia, które ułatwi przedświąteczne porządki i poradzi sobie z każdą powierzchnią, zarówno w domu, jak i samochodzie? Jeśli zależy ci na czymś poręcznym, co podniesie komfort twojego sprzątania, warto wziąć pod uwagę pionowe odkurzacze - Hoover podpowiada, co je wyróżnia:

Elastyczność


Brak konieczności podłączania wtyczki może naprawdę ułatwić pracę. Jeśli sprzątamy duże pomieszczenia, mamy swobodę odkurzania i przemieszczania się z pokoju do pokoju bez konieczności podpinania się do kolejnych wtyczek. Odkurzacz pionowy HOOVER H-FREE HOME XLHF18RXL011 zapewnia nawet 30 minut bezprzewodowej pracy, dzięki temu bez problemu zdążymy posprzątać całe mieszkanie.

 

Lekkość


Jedną z najważniejszych zalet bezprzewodowego odkurzacza jest komfort, jaki zapewnia lekka konstrukcja. Niewielka waga sprawia, że sprzątanie staje się mniej męczące i płynne.
Po przetestowaniu odkurzaczy bezprzewodowych ważących zaledwie 2 kg można odczuć diametralną różnicę pomiędzy tym urządzeniem, a odkurzaczem przewodowym.

 

Wielofunkcyjność


Odkurzacze pionowe nie tylko ułatwiają sprzątanie dużych pomieszczeń, dzięki nim można również odkurzać obszary poza domem. Czyść samochód lub garaż bez konieczności stosowania niepożądanych kabli przedłużających i frustracji wynikającej z braku możliwości dotarcia do niektórych zakamarków. Jeśli jesteśmy właścicielami psów lub kotów to odpowiednim wyborem będą odkurzacze wyposażone w Mini Turbo Szczotkę, która doskonale poradzi sobie z usuwaniem sierści pupili. Natomiast dzięki wysięgnikowi do szczotek łatwo odkurzysz górę szafek kuchennych lub rogi pokoju przy suficie. Osobna szczotka do kurzu pozwoli szybko posprzątać np. listwy podłogowe, parapety, czy żaluzje.

 

Przechowywanie


Bezprzewodowe oznacza bezproblemowe przechowywanie. Można zapomnieć o kłopotliwym ułożeniu urządzenia, tak aby zmieściło się w danej przestrzeni. Dzięki atrakcyjnemu uchwytowi ściennemu i stojakowi na ssawki przechowywanie odkurzaczy pionowych jest łatwiejsze i bardziej uporządkowane niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Design


Odkurzacze pionowe są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Posiadanie atrakcyjnego wizualnie urządzenia może sprawić, że sprzątanie nie będzie już tak uciążliwe, a inni domownicy będą chętniej pomagać w porządkach.

 

 

Firma Hoover umożliwiła konsumentom darmowe testowanie aż siedmiu różnych odkurzaczy pionowych. Modele objęte promocją „Buy and try” to m.in. Hoover H-Free HF18RXL 011. Testowanie urządzenia trwa do 30 dni, w tym czasie można zwrócić sprzęt bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji o promocji znajduje się na stronie:

http://www.hoover.pl/pl_PL/buyandtryPrzeczytaj także: