5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Piekarnik Watch & Touch marki Candy znalazł się wśród finalistów ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2018. To już kolejne, zaraz po nagrodzie Red Dot Design Award, wyróżnienie dla nowoczesnego piekarnika wyposażonego w funkcję Wi-Fi i unikalne drzwi all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD.


Dobry Wzór to znak przyznawany co roku przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego dobrze zaprojektowanym produktom dostępnym na polskim rynku. Od 2016 r. nagrody Dobry Wzór są nadawane w siedmiu kategoriach: Dom, Praca i Sfera Publiczna, Usługi, Nowe Technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria.


Jednym z finalistów tegorocznej edycji konkursu w kategorii Dom jest nowoczesny piekarnik Candy Watch & Touch. Urządzenie wyróżnia się wyjątkowym 19-calowym ekranem dotykowym zintegrowanym z kamerą HD, co pozwala obserwować z bliska cały proces pieczenia bez konieczności otwierania drzwiczek piekarnika. Piekarnik jest dodatkowo połączony z Wi-Fi i poprzez specjalną aplikację Candy Simply-Fi można nim zdalnie sterować oraz na bieżąco sprawdzać stan przygotowanej potrawy.

 

Piekarnik Watch & Touch wyposażono też w 4 tryby działania:
• manualny,
• wideo z przepisami,
• program osobisty (do stworzenia własnej cyfrowej książki kucharskiej),
• automatyczne programy pieczenia.


Piekarnik Watch & Touch można będzie zobaczyć na gali finałowej konkursu Dobry Wzór 2018 (25 października 2018 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie), a także później, w ramach pokonkursowej wystawy (dostępnej po gali aż do 9 grudnia 2018 r.).

 

Więcej informacji o piekarniku znajdziesz na stronie www.candy.pl.

Przeczytaj także: