4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (1 głos)

Marka Freggia prezentuje nową linię pralek wolnostojących – Moderno, która została zaprojektowana i stworzona przez włoskich producentów. Urządzenia wyposażone są w nowoczesny silnik inwerterowy, zapewniający maksymalną wydajność prania w połączeniu z niskim poziomem hałasu oraz dodatkowymi oszczędnościami nawet podczas codziennego użytkowania.

Nowa linia pralek Freggia wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz wykorzystaniem technologii, stworzonych z myślą o współczesnej rodzinie. Pralka Freggia WISD1460 o najwyższym poziomie efektywności energetycznej A+++ ma 40 cm głębokości i pomieści 6 kg odzieży. Obok nowoczesnego silnika inwerterowego o zwiększonej wydajności, urządzenie posiada innowacyjny bęben typu PEARL. Jego specjalna, wypukła powierzchnia pozwala prać nawet najbardziej delikatne tkaniny — bez obaw o ich uszkodzenie, również podczas dużych prędkości wirowania.

 

 

Opcje prania dostosowane do różnych potrzeb

 

Pralka Freggia WISD1460 ma 15 programów piorących, które umożliwią dopasowanie odpowiednich parametrów prania do każdego rodzaju odzieży – ciemnej, jasnej, jeansowej, sportowej, a nawet – domowych zasłon. Dzięki innowacyjnemu programowi prania antybakteryjnego, który dostępny jest we wszystkich pralkach Freggia z linii Moderno oraz Primo, łatwo i bez ryzyka podrażnienia skóry, pralka zadba o najwyższy poziom czystości odzieży dziecięcej, osób cierpiących na alergie, lub o skórze wrażliwiej. W temperaturze zaledwie 40°C program antybakteryjny, bez stosowania specjalnych, często uczulających detergentów, jest w stanie wyeliminować do 99% szkodliwych bakterii, jednocześnie zapewniając najlepsze efekty prania, do tej pory osiągane tylko w najwyższych temperaturach. Dużym udogodnieniem jest również program ECO 20, który pozwoli na szybkie i ekonomiczne wypranie lekko zabrudzonej bielizny z lnu i bawełny (ręczniki, obrusy, bielizna) w temperaturze zaledwie 20 stopni.

Nowoczesne technologie i bezpieczeństwo dla domu

 

Urządzenia Freggia z linii Moderno zostały wyposażone w system Easy Logic, zapewniający dodatkowe oszczędności podczas codziennego prania – automatycznie dobiera on czas, intensywność i zużycie wody do ilości pranej odzieży. W pralkach wykorzystano również szereg zabezpieczeń mających za zadanie dbać o garderobę oraz uchronić dom lub mieszkanie przed nieplanowanymi wydatkami związanymi z awarią. Systemy, takie jak ochrona przed przegrzaniem czy zalaniem zapewniają bezstresową pracę urządzenia nawet podczas wyjścia na zakupy. W pralce znajduje się również system automatycznie wykrywający pojawienie się nieprzyjemnych zapachów, który zasugeruje użytkownikowi uruchomienie specjalnego programu czyszczącego i dezynfekującego.

 

Pralka FREGGIA WISD1460


• Głębokość 40cm, 6 kg wsadu prania
• 15 programów prania
• Silnik inwerterowy, bęben typu Pearl
• Wyprodukowano we Włoszech
• Sugerowana cena brutto: 1399 zł

 


Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

Przeczytaj także: