Pralki poradniki

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Pralki poradniki
1.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 1.75 (6 głosów)

 

 

Świat stale idzie do przodu, a wraz z nim – technologia domowego sprzętu codziennego użytku. Producenci prześcigają się w implementacji nowinek o anglojęzycznych nazwach celem uzyskania przewagi konkurencyjnej, a my – zwykli konsumenci – możemy się dzięki temu cieszyć bogatym wyborem dostępnych urządzeń, tudzież borykać z bólem głowy spowodowanym nadmiarem możliwości. Jedną z takich technologii jest Eco Bubble, stosowana w pralkach marki Samsung. Czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

 

Pralki poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Wśród wielu obowiązków domowych pranie wydaje się czynnością łatwą i przyjemną. Jednak, jak się okazuje, często przysparza ono nam problemów i niepotrzebnego stresu. Brytyjscy naukowcy postanowili sprawdzić, jaki mamy stosunek do prania i co mogłoby sprawić, żeby pranie było mniej stresujące.

 

Pralki poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Pralka automatyczna to urządzenie, które jest obecne w każdym domu. Czyszczenie oraz odświeżanie ubrań to jej podstawowe zadania. Warto zaznaczyć, że na przestrzeni lat funkcje pralki uległy dużej zmianie, a producenci prześcigają się w wyposażaniu swoich produktów w coraz to nowsze i bardziej zaawansowane technologie. W poniższym artykule przedstawiamy funkcje, które w znaczącym stopniu wpływają na atrakcyjność urządzeń oraz sprawiają, że korzystanie z pralek jest łatwe i wygodne.

 

Pralki poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Suszarka do ubrań (nazywana także suszarką do bielizny) to urządzenie, które z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Można nawet powiedzieć, że staje się jednym z podstawowych elementów wyposażenia domu, na równi z pralką. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie sprawdzi się w przypadku wszystkich użytkowników. Z jednej strony suszarkę do ubrań wybierają ci, którzy narzekają na brak miejsca do wieszania i tym samym suszenia mokrych ubrań. Z drugiej strony, aby postawić to urządzenie, również zachodzi potrzeba wygospodarowania dodatkowego miejsca w mieszkaniu. Można na tej podstawie wywnioskować, że urządzenie sprawdzi się w przypadku osób będących w posiadaniu sporej powierzchni mieszkań lub domów. Oczywiście alternatywą jest pralko-suszarka, która łączy funkcje pralki i suszarki.

 

Pralki poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

Nieprzerwane i prawidłowe działanie pralki jest możliwe tylko wtedy, kiedy użytkownik odpowiednio zadba o urządzenie. Aby cieszyć się sprawnym sprzętem przez długie lata i nie martwić się o uszkodzenia, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. W poniższym artykule przedstawimy kroki, które mogą wydawać się oczywiste, ale ich pominięcie może skutkować nieprawidłowym działaniem pralki, będącej jednym z podstawowych urządzeń w każdym domu.

Pralki poradniki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

10 tysięcy smartfonowych ekspertów od prania

Kto w domu zajmuje się praniem? Dawniej zazwyczaj była to kobieta, jednak wyraźnie widać nową tendencje. Coraz częściej mężczyźni walczą (i to skutecznie!) z opornymi plamami. Dzieje się tak zapewne dzięki temu, że teraz coraz częściej prace domowe często przypominają zabawę elektronicznymi gadżetami.

Dawniej wiedzę na temat skutecznych metod prania babcia przekazywały wnuczce, a matka córce. Teraz każdy może ściągnąć na smartfon czy tablet aplikację, w której znajdzie wszystkie sztuczki i triki. Program „Ekspert w praniu”, dostępny w Samsung Apps i Google Play od września tego roku, doczekała się już 10 tysięcy pobrań! O tyle wzrosła więc liczba znawców tematyki związanej ze efektywnym i oszczędnym praniem.