5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Jak prasować delikatne materiały, aby być zadowolonym z efektów pracy? Poznaj generator pary z gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin i ułatw sobie prasowanie.


Zwykle najbardziej uciążliwe do rozprasowania są zagniecenia na jedwabiu, wełnie, wiskozie, tafcie, satynowej krepie oraz na sztucznych tkaninach. Materiały te mogą po prasowaniu nieelegancko błyszczeć, lub - co gorsza, w trakcie prasowania mogą pojawić się przypalenia. Zwykle prasuje się je więc chłodniejszym żelazkiem, przez co rozprasowywanie zagnieceń bywa trudne, a niekiedy wręcz niemożliwe. Innym pomysłem jest prasowanie przez wilgotną ściereczkę, ale to tylko komplikuje prasowanie.
Aby lepiej poradzić sobie z prasowaniem delikatnych ubrań, zdecyduj się na żelazko z generatorem pary. Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Plus wytwarza największą ilość pary - aż do 600 g. Inteligentny czujnik DynamiQ wykrywa, czy i w jaki sposób poruszasz żelazkiem oraz automatycznie uwalnia parę, gdy prasujesz. Dzięki temu zapewnia idealną ilość pary zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz - bez konieczności używania dodatkowych przycisków. Ponadto żelazko samo wyłącza parę, gdy przestajesz prasować!

 

 

GC9682 4 small
Choć para ma bardzo wysoką temperaturę, generator jest wyposażony w technologię OptimalTemp, dzięki któremu ryzyko przypaleń jest wyeliminowane. OptimalTemp zapewnia bezpieczeństwo prasowania każdej tkaniny, nawet tej najdelikatniejszej i brak konieczności regulacji temperatury. Nie musisz więc już sprawdzać metek ubrań, zastanawiać się nad odpowiednią temperaturą, a następnie sortować lub czekać aż urządzenie ostygnie czy podwyższy temperaturę. Teraz wyprasujesz wszystkie ubrania bez ryzyka przypalenia czy wyświecenia. Ponadto podczas prasowania nie musisz odstawiać żelazka na podstawę - można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub na desce do prasowania, a po 10 minutach żelazko wyłączy się automatycznie.
Silny wyrzut pary i wyjątkowa lekkość żelazka PerfectCare Elite Plus sprawiają, że jest to także idealne rozwiązanie do prasowania w pionie. Z łatwością i bez rozkładania deski do prasowania usuniesz zagniecenia z delikatnych sukienek czy firanek i zasłon, których wyprasowanie na desce byłoby skomplikowane.


Generator pary, który ułatwi prasowanie, to także świetny pomysł na prezent gwiazdkowy. Taki pomocnik przyda się w każdym domu.
Rekomendowane ceny generatorów pary Philips PerfectCare Elite Plus wynoszą:

GC9682/80 - 2019,00 zł
GC9675/80 - 1 789,00 zł
GC9660/30 - 1 569,00 zł

Przeczytaj także: