5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Mamy już kalendarzową wiosnę. Chociaż za oknem wciąż śnieg , to w powietrzu czuć już zapach wiosennej pogody. Wraz z nadejściem tej pory roku większość z nas myśli zapewne o wiosennych porządkach i umyciu okien. Dla części osób ( w tym dla mnie) czynność ta nie należy do ulubionych, ponieważ jest czasochłonna i wymaga dużo wysiłku.


Jak zatem w wygodny i skuteczny sposób umyć okna?

Na rynku mamy dostępne różne akcesoria, które mogą pomóc nam w perfekcyjnym myciu okien i luster, a wśród nich specjalne myjki  i odkurzacze do czyszczenia.


Ponizej znajdziecie ranking najpopularniejszych myjek i odkurzaczy do mycia okien i luster .

 

1. Leifheit Odkurzacz Do Szyb Dry&Clean + Drążek + Myjka Window Washer System Click (51003)

 

Zestaw, który daje gwarancję idealnego czyszczenia bez smug i kapiącej brudnej wody. Służy do czyszczenia okien, luster i kabin prysznicowych. Poręczny odkurzacz można bez problemu zamontować na dołączony drążek i umyć okna czy duże szklane powierzchnie. System 360o umożliwia pracę pod różnym kontem. Naładowany akumulator pozwala na sprzątanie przez 35 min.

 

Cena od 200 zł

 

zestaw do mycia szyb

 

 

2. Myjka Do Szyb Zestaw Vileda Windomatic Complete Set S Extra

 

Lekki odkurzacz ręczny o ergonomicznym kształcie, który zapewnia szybkie i skutecznie mycie szklanych powierzchni. Czas pracy urządzenia po naładowaniu to 40 min.

 

Cena od 185 zł

 

myjka vileda

 

 

3. Esperanza Myjka do szyb Shine EHW001


Próżniowa myjka do okien i luster pozwala na czyste i lśniące powierzchnie bez smug i zacieków. Naładowany akumulator umożliwia pracę przez 30 min. Myjka łączy zbiornik wody czystej i brudnej w jeden moduł.

 

Cena od 76 zł

 

myjka esperanza


4. York Myjka Do Szyb Z Mikrofibrą Ymyjmicrofibra


Prosta myjka za niewielkie pieniądze. Myjka wykonana w mikrofibry usuwa zabrudzenia bez użycia detergentów. Dołączona ściągaczka do wody pozostawia szklane powierzchnie bez smug i zacieków. Myjka jest dostępna w wielu kolorach.

Cena od 12 zł

 

myjka york

 

 

 

 

5. Sam Clear Myjka Do Szyb Z Uchwytem Teleskopowym Granatowo-Srebrna


Myjka z teleskopowym uchwytem pozwala na wygodne czyszczenie dużych szklanych powierzchni. Posiada uchwyt do zawieszania.

 

Cena od 8 zł

 

 i sam clear myjka do szyb z uchwytem teleskopowym granatowo srebrna

 

 

A Wy jakie macie sposoby na czyste okna i lustra?