3.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (2 głosów)

 

 

W naszych testach nie chcemy  ograniczać się tylko do wiodących producentow AGD, dlatego coraz częściej trafiają do nas produkty no-name dostępne najczęściej w sieciach handlowych lub dyskontach. Nasz najnowszy nabytek to składana suszarka do włosów z Biedronki.

Szuszarka do włosów to jedno z urządzeń małego agd, które każdy z nas posiada w łazience. Urządzenie mało skomplikowane, ale producenci nie śpią dodając wciąż nowe funkcje, które mają nam ułatwić codzienność.

 

 

 

suzarka biedronka

 

Model turystyczny

 

W modelu, który testujemy naszą uwagę zwraca przede wszystkim składana rączka suszarki, co kwalifikuje produkt do serii turystycznej. Faktycznie, po złożeniu rączki suszarka jest bardziej kompaktowa, więc przy pakowaniu podróżnej walizki/torby zaoszczędzimy trochę miejsca.

 

 

Jak sprawdza się w praktyce

 

Suszarka posiada MOC 1800-2000 W. Jest wyposażona w regulację temperatury i to na 3 poziomach. Jest to pozytywne zaskoczenie jak na produkt z dyskontu.

Dodatkowo ma 2 prędkości pracy nawiewu. Kiedy nam się spieszy, możemy włączyć wyższą prędkość, co skróci czas suszenia włosów.

Suszarka posiada także zimny nawiew, przydaty między innymi podczas suszenia włosów małym dzieciom, dla których wyższa temperatura nawiewu może być nieprzyjemna.

 

wlacznik suszarki

 

 

Wykonanie

 

Nie spodziewajmy sie niemieckiej jakości, ale jak na szuszarkę za 35 zł można być zadowolonym. Elementy urządzenia są dobrze spasowane, przyciski działają bez zarzutów.

 

suszarka mala z biedronki

 

 

W zestawie mamy zdjemowany koncentrator powietrza oraz praktyczny uchwyt do zawieszenia na ścianie. Kabel zasilający jest dosyć długi, co poprawia komfort użytkowania.

 

Trwałość

 

Suszarkę do włosów testujemy dopiero pierwszy tydzień, jak na razie działa bez zarzutów. Producent umieścił na opakowaniu informację ,że produkt ma certyfikat "DEKRA", czyli był testowany pod wzgldem: trwałości, funkcjonalności oraz łatwości obsługi.

Sprawdziliśmy firmę w internecie, istnieje od 2001 roku, wygląda na poważną. Poniżej adres, można poczytać na jakiej zasadzie robione są testy produktów.

http://www.dekra-certification.com.pl/dekra-certification.html

 

 suszarka turystyczna z biedronki

 

Podsumowanie

 

Jeżeli chodzi o użytkowanie to spełnia swoją funkcję .Dodatkowo posiada kilka cech niespotykanych w podstawowych suszarkach do włosów, jak składana rączka czy zimny nawiew.

Koszt urządzenia to 35 zł.

Jedyne co mnie zastanawia to fakt, ile czasu wytrzyma to urządzenie bez awarii.

 

Aktualizacja 05.02.2018

Niestety suszarka zepsuła się miesiac temu, padł element odpowiedzialny za temperaturę.

 

Przeczytaj także: