3.6304347826087 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.63 (23 głosów)

 

 

Parownice do ubrań to bardzo przydatne urządzenia, które ułatwiają prasowanie i odświeżanie ubrań. Tutaj możecie zobaczych ranking tych najpopularniejszych.

Dziś zapraszam na test parownicy Ariete 4167.

 

ariete parownica

 

 

Parownica Ariete służy do odświażania ubrań zarówno w pionie jak i w poziomie. Nadaje się do wszystkich tkanin. Parownica szybko sie nagrzewa i jest bardzo prosta w obsłudze. Posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 260 ml. Uderzenie pary to 20g/min. Parownica jest niewielkich rozmiarów, więc bez problemu zmieści się w każdym domu. Parownica posiada dodatkowe koncówki : szczoteczkę, końcówkę do usuwania zmechaceń i miarkę.

Moc parownicy to 1200 W. Parownica posiada przycisk stałego wyrzutu pary.

 

parownica ariete pudelko

 

 

 

Parownica Ariete zalety i wady

 

Zalety

  • długi kabel
  • wyjmowany pojemnik na wodę
  • stały wyrzut pary
  • prasowanie w pionie i w poziomie
  • dodatkowe akcesoria w zestawie

 

Wady

  • pozostawia krople wody na ubraniach
  • średnia jakość wykonania

 

steamer ariete

 

 

Parownica Ariete - moje opinie

Parownica Ariete to dobry produkt w przystępnej cenie. Jeśli nie chcemy wydawać dużych pieniędzy na tego typu sprzęt warto rozważyć zakup tego steamera. Pamiętajmy, że parownica nie zastąpi nam żelazka, ale jest jego uzupełnieniem. Steamer świetnie sprawdzi się w przypadku odswieżania ubrań,  rozprostowania zagnieceń na wszystkich tkaninach.  Dzięki małym rozmiarom rewelacyjnie sprawdzi sie w podróży. Bardzo podoba mi się wyjmowany pojemnik na wodę- dzięki czemu można uzupełniać zapas wody bez konieczności czekania na ostudzenie parownicy.  Niestety w przypadku testowanej parownicy minusem jest pozostawianie mokrych plam podczas parowania. Parownica prasuje dość dobrze. W przypadku małych zagnieceń radzi sobie doskonale, jeśli zaś chodzi o większe zagniecenia trzeba dłużej popracować.

reczna parownica

 

A Wy znacie ten model parownicy? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Przeczytaj także: