1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Często, wybierając nowy odkurzacz, zastanawiamy się – który model będzie lepszy? Poziomy czy pionowy? Ale nie tym razem! Vax stworzył urządzenie, dzięki któremu uwolnisz się od dylematu i zawsze będziesz mieć pewność dokonania właściwego wyboru. Poznaj Vax Air Revolve!

 

 air revolve

 

 

 

Raz, dwa, trzy iii… obrót!


Unikalna konstrukcja Vax Air Revolve umożliwi Ci odkurzenie posadzek i dywanów tak, jak zwykłym odkurzaczem poziomym. Jeśli jednak musisz odkurzyć schody, lub wyżej położone miejsca - jednym ruchem zmienisz go w odkurzacz pionowy! Wygodny uchwyt pozwala na przenoszenie go w dowolne miejsce, które wymaga posprzątania.


air revolve 3 

 

 

Zawiruj z cyklonem


Air Revolve opiera się na technologii cyklonowej, która oddziela cząsteczki kurzu do wbudowanego pojemnika. Możesz zapomnieć o przestarzałych workach, które wraz z coraz większym zapełnieniem powodują utratę mocy ssania. Ten odkurzacz będzie służył jak nowy przez cały czas!

 

 

Elektroszczotka do elektryzujących wyzwań


Zwierzęta w domu to mnóstwo radości, ale i niekiedy masa problemów. Jednym z nich niewątpliwie jest wszędobylska sierść, która może przyprawić o niemały ból głowy. Teraz możesz zapomnieć o tym problemie, bo do odkurzacza VAX Air Revolve dołączona została elektroszczotka zwiększająca efektywność w walce z sierścią.

 

air revolve 4

 

 

Eko odkurzacz? To możliwe!


W kategorii efektywności energetycznej Air Revolve jest w klasie dla najlepszych (klasa energetyczna A). Dzięki temu masz pewność, że wraz z efektywnością w parze idzie również oszczędność. Mniejsza ilość pobieranej energii, to mniejsze koszty oraz troska o naszą planetę!

 

air revolve 1

A kysz, alergio!


Dla alergików odkurzanie nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Choć sprzątając, pozbywamy się roztoczy, to jednak wiele urządzeń zwraca część z nich wraz z wyrzucanym powietrzem. Z myślą o każdym, kto zmaga się z objawami alergii, VAX zastosował wysoce skuteczny, antybakteryjny filtr HEPA Media, dzięki któremu powietrze wydostające się z odkurzacza jest nawet czystsze niż to zasysane.

Pionowy czy poziomy, z VAX Air Revolve to już nie Twoje zmartwienie! Sprawdzi się doskonale w każdym zadaniu, jakie przed nim postawisz. Może i Tobie zawróci w głowie?

Przeczytaj także: