5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Na przedświąteczne porządki i gotowanie wigilijnych potraw można poświęcić wiele czasu, stresu i niepotrzebnych sprzeczek. Czy nie lepiej byłoby spędzić ten okres z rodziną i nie przejmować się obowiązkami? Na szczęście dzięki nowoczesnemu AGD część zadań można uprościć.


Aby poczuć magię świąt, wystarczy znaleźć chwilę na celebrowanie wspólnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jest to możliwe, jeśli zautomatyzuje się część czynności związanych z przygotowaniami do świąt lub skorzysta się z pomocy odpowiednich urządzeń:
inteligentnego piekarnika, który sam zadba o odpowiednie upieczenie ciasta,
płyty indukcyjnej, na której gotowanie będzie szybsze,
zmywarki, w której umyjesz więcej naczyń,
pralko-suszarki, która zadba o czystość świątecznych ubrań.
Z tymi sprzętami domowe obowiązki będą prostsze, a przygotowania do świąt mniej stresujące.

 

Pełna kontrola nad pieczonymi potrawami


Czy zdarzyło Ci się kiedyś martwić, że pieczone przed świętami ciasto będzie przypalone lub niedopieczone? Jeśli tak, to warto wymienić piekarnik na taki, który sam zadba o perfekcyjne przygotowanie dania.
Takim piekarnikiem jest urządzenie od marki Candymodel Watch & Touch. Piekarnik jest wyposażony w funkcję Wi-Fi z unikalnymi drzwiami all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD (będziesz mógł sprawdzić stan pieczonej potrawy bez konieczności otwierania drzwiczek piekarnika).


Za pośrednictwem ekranu dotykowego w piekarniku Watch & Touch możesz również:
• dodać swój ulubiony przepis do cyfrowej książki kucharskiej,
• przygotować danie według instrukcji znajdującej się w bazie piekarnika,
• wybierać spośród 70 gotowych programów pieczenia,
• skorzystać z wideo z przepisami i z pomocą piekarnika krok po krok przygotować nowe danie,
• sprawdzić temperaturę i parametry pieczenia.


Dodatkowo w każdej chwili masz możliwość połączenia się z piekarnikiem za pomocą Wi-Fi
i specjalnej aplikacji Candy i na odległość włączyć piekarnik lub sprawdzić stan pieczonego dania.
Potrawa gotowana w dużym naczyniu – na tej płycie indukcyjnej to nie problem!


Niektóre świąteczne potrawy (bigos czy barszcz czerwony) najlepiej gotować w dużym garnku, jednak nie zawsze mieści się on na płycie grzejnej. Zwłaszcza gdy w tym samym czasie gotujesz kilka dań jednocześnie. Jeśli często przygotowujesz dania jednogarnkowe, zwróć uwagę na płytę indukcyjną z większą powierzchnią grzejną.
Takim modelem jest płyta Candy CFID36WIFI ze specjalnie zaprojektowaną strefą Adaptiva (duże pole o całkowitej powierzchni dwóch mniejszych). Strefa pozwala na pełną elastyczność i wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni grzejnej do gotowania w jednym dużym naczyniu lub kilku mniejszych. Strefa automatycznie wykrywa położenie garnka i dostosowuje do niego odpowiednią moc grzania.
W okresie świątecznym szczególnie pomocna będzie funkcja Booster zastosowana w płycie. Opcja ta umożliwia natychmiastowe zwiększenie mocy do maksymalnego poziomu, co zdecydowanie skraca czas potrzebny na przygotowanie potraw.

 

Candy plyta CFID 36 WIFI 2

 

 

Wszystkie naczynia po wigilijnej kolacji umyjesz jednocześnie w kilka minut

 

Zmywanie ręczne po Wigilii może skutecznie popsuć magię świąt i oderwać na ponad godzinę od rodzinnego stołu. Aby tego uniknąć, warto sprawić sobie praktyczny prezent w postaci zmywarki. Najlepiej takiej, która nie zajmuje dużo miejsca, ale posiada duży załadunek np. model zmywarki do zabudowy Candy CDIM 3T623PR.
To urządzenie ma jedynie 60 cm szerokości i mieści aż 16 kompletów naczyń – umyjesz więc w nim wszystkie naczynia po świątecznej kolacji. Dodatkowy program szybkiego mycia i funkcja Express pozwoli Ci skrócić każdy program zmywania średnio o 25%. W urządzeniu skutecznie umyjesz też naczynia o nieforemnych kształtach np. duży półmisek czy nawet ruszt piekarnika. Zmywarka Candy to również jeden z najcichszych modeli na rynku, więc możesz bez obaw włączyć cykl mycia o każdej porze, nawet późnym wieczorem czy w trakcie wizyty gości.

CANDY zmywarka do naczyń CDIM 3T623PR

 

Czyste i suche ubrania, gotowe do założenia tuż przed świątecznym spotkaniem


Jeśli potrzebujesz szybko odświeżyć strój tuż przed ważnym spotkaniem lub wyjściem na świąteczną kolację, skorzystaj z pralko-suszarki z funkcją pary np. modelu z linii Grand’O Vita Smart GVSW 496TWC/5-S. Za pomocą pary pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z ubrań, a dodatkowo wyeliminujesz nawet 80% zagnieceń na odzieży, które mogą powstać podczas prania i suszenia. Skraca to znacząco czas poświęcony na prasowanie, a w przypadku niektórych ubrań można całkowicie z niego zrezygnować.
Z pralko-suszarką Candy nie musisz też martwić się nawet o najdelikatniejsze tkaniny – urządzenie posiada certyfikat Woolmark, a ubrania suszone są w niższej temperaturze, co dodatkowo chroni odzież.

 

CANDY pralko suszarka GVSW4 465DWC 2 S
Więcej informacji o nowoczesnych urządzeniach AGD znajdziesz na stronie www.candy.pl.

Przeczytaj także: