1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 Domowe obowiązki tradycyjnie kojarzą się ze żmudnymi pracami, wymagającymi wygospodarowania sporych nakładów czasu i energii. Na szczęście wraz z rozwojem technologii, na rynek wprowadzane są coraz bardziej zaawansowane urządzenia, skutecznie ułatwiające realizację tych czynności. Jednym z nich jest zaprezentowana niedawno rewolucyjna pralko-suszarka Haier Duo Dry.


Haier Duo Dry, to najświeższa propozycja największego producenta sprzętu AGD na świecie. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to standardowa pralko-suszarka. Tym, co wyróżnia ów model na tle innych urządzeń, są umieszczone pionowo dwa bębny i możliwość przełączenia niższego z nich na tryb suszenia. Jest to pierwsze na świecie rozwiązanie tego typu, które, w zależności od potrzeb, pozwala użytkownikom na jednoczesne pranie dużych ilości ubrań lub też ich pranie i równoległe suszenie.

Haier Duo Dry
Całkowita pojemność modelu Duo Dry wynosi 12 kg. W górnym bębnie zmieścimy4 kg prania, a w dolnym dwukrotnie więcej (w trybie suszenia pojemność wynosi 4 kg).Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 7-calowego dotykowego wyświetlacza z intuicyjnym interfejsem. Użytkownik ma do wyboru łącznie aż 33 ustawienia programów. Dodatkowo zamontowany został moduł Wi-Fi, który umożliwia kontrolę procesów za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
Wszystkie te udogodnienia oraz oryginalny design sprawiają, że Haier Duo Dry, to urządzenie stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, ceniących sobie unikalny styl i funkcjonalność. W Polsce model ten będzie można kupić w sklepie internetowym firmy Haier, zlokalizowanym w Strefie Marek serwisu Allegro.

 

Podstawowe dane Haier Duo Dry:          

          
•    Wymiary (wys. x szer. x gł.): 128 x 60 x 60 cm
•    Pojemność: 12 kg (górny bęben: 4 kg, dolny bęben: 8 kg pranie, 4 kg suszenie)
•    Obroty na minutę: 1500 (górny bęben), 1500 (dolny bęben)
•    Liczba programów: 13 (górny bęben) / 20 (dolny bęben)
•    Klasa energetyczna: B
•    Poziom Hałasu: 58 dB/70 dB
•    2 silniki Direct Motion®
•    7-calowy ekran dotykowy

Przeczytaj także: