4.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3 głosów)

Być może poszukując zmywarki, trudzisz się poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie, na co zwracać uwagę przy wyborze? Która zmywarka Bosch jest najlepsza? Ażeby nieco rozjaśnić sytuację, przedstawiamy funkcjonalności oraz konkretne modele w nie wyposażone, które ostatnimi czasy są szczególnie doceniane przez klientów.

Komfortowe użytkowanie nowoczesnej zmywarki

Zmywarka powoli staje się standardowym wyposażeniem kuchni, a klienci mają coraz większe wymagania względem wygody użytkowania, ilości programów, funkcji oraz czasu pracy urządzenia. Jaką zmywarkę Bosch kupić, aby powyższe oczekiwania zostały spełnione? Zanim do tego przejdziemy, przedstawiamy kilka popularnych systemów i funkcjonalności, w które wyposażane są urządzenia wymienionej marki.

 

VarioSpeed Plus

 

Uruchamiana jednym przyciskiem funkcja, przyspiesza proces zmywania i suszenia nawet o 66%. Możesz z niej skorzystać niezależnie od tego, jaki program uruchomiłeś, gdyż VarioSpeed przyspiesza zarówno te i tak już krótkie, jak i te najdłuższe programy.

 

System Rackmatic i szuflada Vario3

 

Pojemna szuflada Vario3 umożliwia zmieszczenie w szufladzie wszystkich drobnych elementów, natomiast kosze, dzięki systemowi Rackmatic pozwalają na zmywanie nawet największych garnków. Możesz modyfikować wysokość koszy, zmieniając ją nawet o 5 cm, dzięki 3-poziomowej regulacji.

 

Technologia suszenia Zeolith

 

Rozprowadzanie powietrza we wszystkich kierunkach gwarantuje skuteczne suszenie naczyń, bez względu na materiał, z jakiego są wykonane. Jeżeli zależy Ci na tym, aby po zmywaniu wyciągać całkowicie suche, gotowe do użycia naczynia, wybierz model wyposażony w technologię Zeolith.

 

Napęd EcoSilence Drive

 

Innowacyjna, bezszczotkowa konstrukcja jednostki napędowej sprawia, iż urządzenie nie tylko pracuje wydajnie przy niewielkim nakładzie energii, ale też generuje relatywnie niewielki hałas.

 

Zmywarka Bosch – jaka jest najlepsza?

 

Wybierając zmywarkę, powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, które funkcjonalności będą Ci najbardziej przydatne. Tym samym dla każdego inny model może okazać się tym najlepszym. Niemniej jednak poniżej przedstawiamy 3 zmywarki marki Bosch, które stanowią absolutny TOP, jeśli chodzi o popularność.

 

Bosch SMV88TX36E

Jeżeli zastanawiasz się, jaka zmywarka Bosch do zabudowy 60 będzie dla Ciebie odpowiednia, niemal na pewno prawidłową odpowiedzią okaże się model SMV88TX36E. Jest to szczególnie wygodna w użyciu zmywarka Home Connect, którą możesz zarządzać za pomocą urządzenia mobilnego. Jakby tego było mało, po włożeniu naczyń do urządzenia, nie musisz wybierać żadnego programu, ponieważ zmywarka zrobi to za Ciebie. Wystarczy, że określisz ilość naczyń, ich rodzaj oraz poziom zabrudzenia.

 

bosch kosz

 

Bosch SPV66TX04E

 

Propozycja dla tych, którzy również zastanawiają się, jaką wybrać zmywarkę Bosch do zabudowy, jednak poszukują węższego modelu o szerokości 45 cm. Bosch SPV66TX04E to zintegrowana zmywarka wyposażona w system DuoPower, który dzięki dodatkowemu zraszaniu zapewnia dokładne czyszczenie każdego zakamarku wszystkich naczyń w zmywarce.

 

 

Bosch SMS88TI36E

 

Niezwykle popularny model zmywarki wolnostojącej o szerokości 60 cm. Bosch SMS88TI36E to nie tylko wyjątkowo komfortowa, ale również niezwykle oszczędna zmywarka. Wszystko za sprawą systemu ActiveWater, który kontroluje zużycie wody, minimalizując jej marnowanie. Dzięki temu przy najoszczędniejszym programie wymieniona zmywarka zużywa jedynie ok. 6 l wody.

 

bosch zmywarka zmywarka

 

 

Partnerem artykułu jest marka Bosch Home - oferująca zmywarki do zabudowy.  Więcej na Bosch-home.pl

Przeczytaj także: