NOWOŚCI PRODUKTOWE

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
NOWOŚCI PRODUKTOWE
4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (2 głosów)

Podczas pracy przy komputerze, jak i podczas czytania bardzo ważne jest oświetlenie, zwłaszcza jeśli w danym momencie brakuje nam naturalnego światła słonecznego. Odpowiednio dobrane oświetlenie zapewni nie tylko komfort pracy, ale również nie obciąży dodatkowo naszego wzroku.

Już w marcu w sieci sklepów Biedronka będą dostępne wyjątkowe lampki marki Baseus - lampka biurkowa i lampka na ekran monitora. Lampki zapewniają najlepsze światło do czytania i pracy.

NOWOŚCI PRODUKTOWE
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)


W dzisiejszych czasach przestrzeganie zasad higieny stało się jeszcze ważniejsze. Wracając z pracy lub z zakupów dbamy o to, aby jak najmniej bakterii przenosiło się na nasze domowe terytorium. Dlatego też, częściej niż dotychczas, pierzemy swoje ubrania, zastanawiając się jednocześnie jak postępować z tymi najbardziej delikatnymi. Z pomocą przychodzą zaawansowane technologie, które pomogą uporać się z bakteriami tak bezpiecznie, jak i skutecznie. Dowiedz się jak możesz zwiększyć higienę podczas prania i suszenia, a także jak dbać o czystość samego urządzenia.

NOWOŚCI PRODUKTOWE
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Już w czwartek 2 kwietnia, w sklepach sieci Biedronka zadebiutuje nowy robot sprzątający – Navi Space marki Hykker. Urządzenie to automatyczny, samojezdny odkurzacz posiadający szereg rozwiązań, dzięki którym jest łatwy w obsłudze i efektywny w sprzątaniu.

NOWOŚCI PRODUKTOWE
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (2 głosów)

Obecnie coraz większą uwagę przykładamy do zdrowego stylu życia, a zatem także do spożywanych posiłków. Stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety ułatwi wyposażenie kuchni w urządzenia umożliwiające gotowanie i pieczenie bez dodatku tłuszczu. Jednym z takich sprzętów jest piekarnik z funkcją pary oferowany przez firmę Candy.

NOWOŚCI PRODUKTOWE
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (1 głos)

 

Piekarnik Hoover H-KEEPHEAT 700 to pierwszy i jedyny piekarnik przeznaczony zarówno do gotowania, jak i konserwowania żywności.
Dzięki technologii Exever piekarnik Hoover H-KEEPHEAT 700 pozwala przechowywać przygotowane posiłki aż do 7 dni z zachowaniem ich aromatu, smaku i właściwości odżywczych. Ponadto H-KEEPHEAT został wyposażony w niskotemperaturowy system gotowania stosowany w profesjonalnych kuchniach dla uzyskania delikatnego smaku potraw. Teraz możesz zaplanować tygodniowe zdrowe menu, ugotować jednorazowo i zjeść w ciągu tygodnia optymalizując czas potrzebny na przygotowanie i podgrzanie posiłków oraz redukując ilość marnowanej żywności.

NOWOŚCI PRODUKTOWE
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

 

Waga łazienkowa smart z funkcją analizy HOFFEN to nowoczesne urządzenie do kontrolowania wagi użytkownika i analizy składu jego ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, wody, tkanki mięśniowej i masy kostnej w organizmie. W urządzeniu zastosowano metodę bioelektrycznej analizy impedancji (oporu elektrycznego) ciała – BIA. Metoda ta jest stosowana także w profesjonalnych akcesoriach wykorzystywanych w siłowniach, gabinetach dietetyków i trenerów osobistych. Waga po dokonaniu pomiaru prezentuje dane na dużym, podświetlanym ekranie LCD, a po połączeniu poprzez Bluetooth także na tablecie lub smartfonie pracującym pod kontrolą systemu Android. W efekcie przesłane dane można w łatwy sposób sprawdzać i analizować na wykresach, na urządzeniu mobilnym. Waga dostępna będzie w sklepach sieci Biedronka od czwartku 13 lutego w cenie 59,90 zł.