4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (1 głos)

 

Piekarnik Hoover H-KEEPHEAT 700 to pierwszy i jedyny piekarnik przeznaczony zarówno do gotowania, jak i konserwowania żywności.
Dzięki technologii Exever piekarnik Hoover H-KEEPHEAT 700 pozwala przechowywać przygotowane posiłki aż do 7 dni z zachowaniem ich aromatu, smaku i właściwości odżywczych. Ponadto H-KEEPHEAT został wyposażony w niskotemperaturowy system gotowania stosowany w profesjonalnych kuchniach dla uzyskania delikatnego smaku potraw. Teraz możesz zaplanować tygodniowe zdrowe menu, ugotować jednorazowo i zjeść w ciągu tygodnia optymalizując czas potrzebny na przygotowanie i podgrzanie posiłków oraz redukując ilość marnowanej żywności.


Dzięki nowoczesnym urządzeniom AGD przygotowanie posiłków jest naprawdę proste. Hoover, z nowym piekarnikiem H-KEEPHEAT 700 i technologią Exever, idzie jednak o krok dalej - rezygnuje z konieczności zamrażania i ponownego podgrzewania potraw, zamiast tego utrzymując je w idealnej do serwowania temperaturze przez okres aż do 7 dni. Dzięki temu, będąc w pracy, nie musisz martwić się o ciepły posiłek dla dzieci wracających ze szkoły, a w razie niespodziewanej wizyty rodziny lub znajomych smaczne danie masz dosłownie w zasięgu ręki. Przechowywane w niższej, energooszczędnej temperaturze jedzenie jest tak dobre, jak gotowane od zera tego samego dnia. To rozwiązanie idealne dla osób prowadzących intensywny tryb życia, które nie idą na kompromis w zakresie jakości codziennych posiłków.

 


Wygodny sposób konserwacji potraw – krok po kroku


Technologia Exever polega na bardzo precyzyjnej kontroli temperatury podczas gotowania. Po przygotowaniu posiłku uszczelniasz pojedyńcze porcje w paczkach próżniowych lub wkładasz je do pojemników wielokrotnego użytku. Następnie, w zależności od rodzaju żywności, umieszczasz je z powrotem w piekarniku w celu przechowywania w temperaturze od 63°C do 70°C. Technologia ta pozwala uniknąć utraty wartości odżywczych i zachować delikatność, smak i aromat potraw aż do momentu podania. Ugotowane jedzenie, po zamknięciu, możesz też zamrozić lub włożyć do lodówki, a w razie potrzeby podgrzać w H-KEEPHEAT. Przechowywanie w pojedynczych porcjach pozwala zredukować ilość marnowanego jedzenia.

Lifestyle 2

 

Podwójna komora – gotuj dwie potrawy w tym samym czasie


H-KEEPHEAT to piekarnik o pojemności 75 litrów, który można podzielić na dwie komory. Jedna zachowuje funkcje piekarnika, podczas gdy druga odpowiada za przechowanie żywności w określonych temperaturach, chroniąc ją przed rozwojem bakterii i utrzymując na optymalnym poziomie pod względem walorów smakowych i korzyści odżywczych. Dzięki separatorowi można także przygotowywać różne posiłki w tym samym czasie - w różnych temperaturach i z zastosowaniem odrębnych funkcji. H-KEEPHEAT jest również wysokiej klasy piekarnikiem konwekcyjnym i może być używany jako tradycyjny piekarnik.

 

Profesjonalne efekty gotowania metodą sous vide


H-KEEPHEAT pozwala gotować bezpośrednio z surowych składników, w woreczkach foliowych sous vide, w niskiej temperaturze (70–100°C) zapewniającej kruchość i soczystość żywności, szczególnie w przypadku mięsa. Metoda sous vide, stosowana przez profesjonalnych kucharzy, zapewnia najlepsze wyniki ograniczając zużycie tłuszczu, soli i przypraw przy pełnym poszanowaniu dla właściwości odżywczych oraz smaku, kolorów i aromatów. Dzięki piekarnikowi H-KEEPHEAT możesz osiągać te same doskonałe efekty we własnej kuchni.

 

Lifestyle 1

 

Skuteczny cykl czyszczenia


Cykl pyrolitycznego czyszczenia umożliwia usunięcie wszystkich złogów tłuszczu i pozostałości po pieczeniu poprzez spalenie ich w temperaturze prawie 500°C. Do dyspozycji są dwa wstępnie ustawione cykle pyrolityczne: ECO PYROCLEAN, który czyści średnio zabrudzony piekarnik (działa przez 90 minut) i SUPER PYROCLEAN przeznaczony dla mocnych zabrudzeń (działa przez 120 minut). Przeprowadzenie czyszczenia pyrolitycznego natychmiast po ugotowaniu pozwala wykorzystać ciepło resztkowe, oszczędzając w ten sposób energię.

 

Intuicyjna obsługa


Czytelny interfejs z obsługą tekstu prowadzi użytkownika przez różne możliwości urządzenia i przepisy za pomocą komunikatów tekstowych. Piekarnikiem z funkcją Wi-Fi można także łatwo sterować za pomocą dedykowanej aplikacji Hoover Wizard.

 

Lifestyle 3

 

 

Piekarnik Hoover H-KEEPHEAT 700 dostępny jest w Studiach Mebli Kuchennych w cenie 3499 zł.

Przeczytaj także: