1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Suszenie świeżo wypranych ubrań może być uciążliwe, szczególnie jeśli mamy niewielką łazienkę, a w mieszkaniu brakuje miejsca na ich rozwieszenie. Dobrym rozwiązaniem są urządzenia, które łączą w sobie funkcje zarówno pralek, jak i suszarek.

Mała łazienka to często duży kłopot. Musimy wygospodarować w niej miejsce na pralkę, a także znaleźć odpowiednie rozwiązanie na suszenie ubrań. Rozkładane suszarki zajmują sporo cennej przestrzeni, z kolei ubrania rozwieszane na kaloryferach czy podwieszanych przy suficie linkach nie wyglądają estetycznie. Suszenie ubrań na świeżym powietrzu sprawdza się tylko latem i pod warunkiem, że dysponujemy dużym balkonem lub podwórkiem. Samsung proponuje jednak rozwiązanie, które zaoszczędzi miejsce w mieszkaniu, a przy okazji nasz czas.

 

 

 pralka samsung

 

Wyprane do sucha

Wrzucamy pranie, włączamy odpowiedni program i po krótkim czasie wyciągamy idealnie czyste i suche ubrania? Dzięki pralko-suszarkom Samsung to możliwe. W ofercie firmy dostępnych jest aż siedem modeli, które możemy dopasować do wielkości łazienki i swoich potrzeb. Wszystkie urządzenia gwarantują również najwyższą jakość prania. Innowacyjna technologia Eco Bubble efektywniej usuwa zabrudzenia, dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę. Dzięki temu możemy prać ubrania w zimnej wodzie z tą samą skutecznością, co w ciepłej. Rozwiązanie to chroni również nasze ubrania przed zniszczeniem. Z myślą o szczególnie uciążliwych plamach w pralko-suszarkach zastosowano też funkcję aktywnej piany, która jeszcze skuteczniej usuwa trudne zabrudzenia. Dodatkową ochronę delikatnych materiałów, takich jak jedwab czy kaszmir, zapewnia ponadto specjalna konstrukcja i zmniejszone otwory bębna Diamond. Dzięki temu eleganckie koszule czy bielizna będą bezpieczne zarówno podczas prania, jak i suszenia.

 

 

Dodawaj ubrania w trakcie prania

Najnowocześniejsza pralka Samsung AddWash to skuteczny pomysł na to, aby pranie było łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej stresujące. W czym tkwi jej innowacyjność? W górnej części głównych drzwi pralki umieszczono dodatkowe drzwi. Rozwiązanie proste, a zarazem wyjątkowo skuteczne – dzięki temu możemy dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie cyklu prania. Ten pomysł zastosowano również w dwóch nowych modelach pralko-suszarek WD80K5410OW i WD70K5410OW. Oprócz tego, oba modele wyposażono w technologię Air Wash, która pozwala na odświeżenie i dezynfekowanie ubrań wyłącznie przy wykorzystaniu podgrzanego powietrza. Dzięki temu odzież zużywa się wolniej niż przy praniu tradycyjną metodą, a przy okazji zmniejsza się zużycie wody i detergentów.

 

 

Ozdoba każdej łazienki

Pralko-suszarki Samsung zostały zaprojektowane z myślą o najnowszych trendach w designie. Dzięki temu prezentują się doskonale w każdej łazience, a idealnego porządku nie popsują suszące się na linkach spodnie czy skarpety. Możemy wybierać pomiędzy modelami należącymi do linii Crystal Blue (np. WD70J5410AW), które mają szerokie, designerskie drzwi oraz eleganckie pokrętło do wyboru odpowiednich programów lub serii Crystal Gloss (np. WD80J6410AW) – wyróżniają je czarne, kryształowe drzwi i wykonane z tego samego materiału pokrętło.

Przeczytaj także: