4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (2 głosów)


Depilator to bardzo przydatne urządzenie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się gładką skórą przez długie tygodnie. Nie każdy jest jednak zwolennikiem takiego urządzenia. Największą wadą depilatora jest bowiem częsty ból towarzyszący depilacji. Producenci dbają jednak o to, aby dyskomfort związany z usuwaniem owłosienia był jak najmniej odczuwalny np. dzięki opcji golenia na mokro.


Współczesne depilatory to urządzenia zaawansowane technologicznie. Posiadają dodatkowe funkcje np. dodatkowe nakładki do oczyszczania twarzy czy masażu.
Wybór depilatora to niełatwa sprawa. Na rynku mamy dostępne różne modele i rodzaje tych urządzeń w różnym przedziale cenowy.

Jeśli zastanawiacie się jaki depilator wybrać zapraszamy na ranking top 5 najpopularniejszych depilatorów do 500 zł. w 2018 r.


1. Depilator Braun Silk-epil 9 9561V Wet & Dry


Depilator, którego możemy używać zarówno na sucho jak i na mokro np. podczas kąpieli czy pod prysznicem. Użycie depilatora w wodzie sprawia, że depilacja jest prawie bezbolesna. Dzięki pulsacyjnym wibracjom depilacja jest delikatna, a ruchoma głowica dociera do trudnodostępnych miejsc. Depilator posiada lampkę Smartlight, dzięki której widzimy nawet najmniejsze włoski.  W jednym urządzeniu dostajemy aż 6 dodatków dla perfekcyjnego golenia różnych części ciała (np. depilacja nóg, pach, okolic bikini)

Cena: od 389 zł
Zasilanie: akumulatorowe
Rodzaj depilacji: pęsety

 

b shop 0 32777

 

 

2 Depilator Philips Satinelle HP6420/00


Klasyczny depilator za niewielkie pieniądze. Ma ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary. Dokładnie usuwa nawet niewielkie włoski oraz ich cebulki. W zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia urządzenia. Głowica urządzenia jest odczepiana i można ją myć pod bieżącą wodą.


Cena: od 79 zł
Zasilania: akumulatorowo- sieciowe
Rodzaj depilacji: dyski

 

 

 

 

golarka philips satinelle

 

 

3. Depilator Braun Silkepil 9-969V


Depilator posiada szerszą niż zwykle głowicę. Usuwa nawet najkrótsze włoski, zapewniając gładką skórę do 4 tygodni. Służy do golenia na sucho i mokro. Posiada lampkę Smartlight. Dodatkowo depilator posiada szereg przydatnych końcówek, w tym szczoteczki do peelingów, końcówki do masażu, nasadkę trymera, a także szczoteczkę do oczyszczania twarzy.

 

Cena: od 460 zł
Zasilanie: akumulatorowe
Rodzaj depilacji: pęsety

 

 

 

braun silk epil

 

 

 

 

4. Depilator BABYLISS G933E


Depilator z nowoczesną technologią intensywnych impulsów światła IPL, stosowaną w gabinetach kosmetycznych.
Zapewnia bezbolesną depilację wszystkich obszarów ciała.

 

Cena: od 499 zł
Zasilanie: sieciowe
Rodzaj depilacji: impulsy świetlne

 

 depilator laserowy babyliss p 12836

 

 

5.Depilator Philips Satinelle Advanced BRE630/00


Depilator do golenia na sucho i na mokro. Posiada dodatkowe nasadki do golenia, szczoteczkę do czyszczenia urządzenia i etui. Depilator ma ergonomiczny kształt, a szeroka głowica pozwala na szybkie depilowanie ciała. Posiada wbudowaną lampkę dla dokładniejszego golenia.

 

Cena: od 230 zł
Zasilanie: akumulatorowe
Rodzaj depilacji: pęsety

 

philips depilator


Przeczytaj także: