5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Inteligentny dom już nie jest nieosiągalną wizją z filmów science fiction. Na rynku dostępne są całe linie urządzeń AGD wyposażonych w nowoczesne technologie. Dzięki nim bez problemu można zarządzać pralką, lodówką, piekarnikiem czy płytą grzewczą z poziomu smartfona z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Taką linię sprzętów w swojej ofercie ma m.in. marka Candy. Sprawdź, jak działają i czym charakteryzują się inteligentne urządzenia AGD.

Stały monitoring stanu technicznego urządzenia, dostęp do statystyk oraz możliwość sterowania głosowego to korzyści płynące z użytkowania sprzętów z technologią Smart Touch od Candy. Cała linia urządzeń SMART składa się z 8 kategorii produktów: pralka, pralko-suszarka, suszarka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, chłodziarko-zamrażarka oraz okap. Każdym z nich można sterować za pomocą specjalnej aplikacji Simply-Fi ze smartfona lub tabletu.

 

Pralka i pralko-suszarka – nieograniczone możliwości kontaktu z urządzeniami


W pralce i pralko-suszarce Bianca mamy dostęp do szerokiej gamy dodatkowych programów i funkcji m.in. zdalnego sterowania, zaawansowanego przeglądu technicznego, menadżera redukcji zużycia energii czy informacji o konieczności konserwacji sprzętu.

Dodatkowe udogodnienia to funkcja Zoom, która gwarantuje wypranie ubrań już w 59 minut, oraz System Mix Power Jet, dzięki któremu detergent w postaci skondensowanego roztworu zostaje wprowadzony bezpośrednio na ubrania. Wbudowany procesor oraz szybko nagrzewająca się grzałka Boost Heating System zapewniają skuteczne pranie nawet w niskich temperaturach.

W pralko-suszarce warto też zwrócić uwagę na funkcję Łatwe Prasowanie. Dzięki zmniejszeniu prędkości wirowania ubrania wyjmowane z pralko-suszarki są mniej pogniecione i dużo łatwiej można je później wyprasować.

 

Candy Bianca 5

 

Piekarnik z Wi-Fi – specjalista od wielkich uczt

 

Piekarnik Candy posiada wbudowany Chef Panel, który gwarantuje odpowiedni system cyrkulacji gorącego powietrza, dzięki czemu potrawy są równomiernie upieczone. Za pomocą aplikacji Simply-Fi otrzymasz informacje o stanie technicznym urządzenia oraz o tym, kiedy pieczenie zostanie zakończone. Co więcej, dzięki podwójnemu systemowi czyszczenia mycie piekarnika jest znacznie prostsze – funkcja pyrolizy rozgrzewa wnętrze do 500°C, a para wodna umożliwia wyczyszczenie piekarnika bez użycia detergentów.

 

Candy piekarnik FCXE 818 X WIFI

 

 

Płyta grzewcza – elastyczność na pierwszym miejscu

 

Innowacyjna płyta indukcyjna Adaptiva gwarantuje maksymalną elastyczność. Duża strefa grzewcza może posłużyć do podgrzania jednego dużego naczynia lub dwóch mniejszych. Co więcej, strefa automatycznie wykrywa położenie naczynia i zachowuje odpowiednią moc grzania. Ciekawym rozwiązaniem jest też funkcja Booster, która umożliwia natychmiastowe zwiększenie mocy do maksymalnego poziomu, co skraca czas potrzebny np. do zagotowania wody.

Aplikacja Simply-Fi połączona z funkcją Wi-Fi pozwala na uruchomienie urządzenia jeszcze zanim wejdziesz do domu, a gdy płyta osiągnie odpowiednią temperaturę, otrzymasz powiadomienie na smartfon lub tablet.

 

CANDY płyta indukcyjna

 

 

Chłodziarko-zamrażarka – tytanowa ochrona produktów

 

Dzięki aplikacji Simply-Fi możesz zdalnie zarządzać lodówką. Z poziomu smartfona lub tabletu łatwo zmienisz parametry urządzenia, w tym m.in. temperaturę, funkcję Super Mrożenie lub blokadę rodzicielską. Warto zwrócić uwagę na specjalny system No Frost, który zmniejsza wilgotność w komorze zamrażalnika, dzięki czemu nie ma konieczności okresowego rozmrażania lodówki.

Lodówka jest również wyposażona w technologię Puractiontytanowy filtr umieszczony w wentylatorze pomaga pozbyć się aż 99,9% bakterii w komorze chłodzenia i to w zaledwie 30 minut.

 

CANDY lodówka CF184XPU WIFI

 

 

Okap Candy – niezastąpione wsparcie w kuchni

 

Okap jest niezbędny w mieszkaniach, w których salon łączy się bezpośrednio z kuchnią. Dzięki funkcji Jakość Powietrza urządzenie gwarantuje czyste powietrze bez męczącego hałasu – można spokojnie odpoczywać, oglądać telewizję lub rozmawiać przez telefon w trakcie pracy okapu. Monitoring stanu urządzenia za pośrednictwem aplikacji Simply-Fi szybko powiadomi domowników, gdy okap wyczuje dym w pomieszczeniu. Dodatkowo jeśli chcesz, aby pod Twoją nieobecność świeciło się światło (by np. wywołać wrażenie, że domownicy są w mieszkaniu), możesz zdalnie włączyć oświetlenie LED.

 

Candy okap CMB97SLX WIFI

 

 

Wszystkie urządzenia AGD z nowoczesną technologia Smart Touch znajdziesz w ofercie Candy.