1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

logo1

 

 

 

Gdy stoimy przed wyborem kupna urządzenia AGD okazuje się, że nie jest to wcale takie proste, obecnie na rynku jest wielu znanych i dobrych producentów sprzętu AGD, a każdy z nich oferuje po kilka lub nawet kilkanaście urządzeń z pełnej gamy: pralki, lodówki, zmywarki, kuchnie, odkurzacze i wiele innych.

 

Dla kogo są nasze artykuły?

 

Czy każdy produkt AGD jest jednakowo dobry i warty swojej ceny?
Naszą misją jest wyjaśnienie ,które produkty AGD są warte uwagi.
Czym sugerować się przy wyborze urządzeń ?
Dzięki rankingom AGD, testom AGD, poradom AGD dowiecie się jak wybrać dobry i w miarę tani sprzęt.

 

Testujemy realnie!

 

To nasze hasło przewodnie i tego się trzymamy. Testy AGD przeprowadzamy w warunkach domowych, to pozwala osiągnąć prawdziwy obraz użyteczności produktu. Wystrzegamy się testów sponsoronowanych oraz robionych w warunkach "laboratoryjnych" lub studiach reklamowych. 

Nasze testy mają pokazać czy produkt sprawdza się w klasycznym polskim domu w praktyce oraz jak kształtuje się cenowo w stosunku do naszych polskich kieszeni.

 

 

Kim jesteśmy, kto dla Was pisze? 

 

 

Nasza redakcja to prawdziwi ludzie!

 


bartekBartek (specjalista rankingi agd) - od wielu lat związany z branżą AGD. Doświadczony w praktyce i teorii, uczestnik wielu szkoleń producentów AGD, śledzący na bieżąco nowości w branży. Zwolennik "naturalnych testów AGD w warunkach domowych". W wolnych chwilach przygotowuje dla Was RANKINGI AGD, które pokazują topowe produkty AGD w danych kategoriach w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kasia

Kasia  (specjalista baby agd) - Lubiąca proste i skuteczne rozwiązania w sprzętach domowego użytku. Jako młoda mama specjalizuje się w testach "baby agd", piszę szczerze i otwarcie o swoich produktach, jej wnioski pozwolą Wam spojrzeć na produkt z typowo domowej strefy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Iwona (specjalista małe agd - ekspresy) - Wielbicielka kawy w każdej postaci, w związku z tym uwielbia testować produkty do parzenia kawy i jest w tym naprawdę dobra! Jako mama na etacie stara się wykorzystać sprzęty AGD do swoich usług - wyciągnąć z nich jak najwięcej funkcji. Nie odpuści dopóki nie dowie się wszystkiego o nowym produkcie.

 


Andrzej  (specjalista nowości agd) - Nowości to jego ulubiona część branży AGD, chętnie podzieli się z Wami opiniami o nowych technologiach. W wolnych chwilach piszę dla Was poradniki "jak wybrać AGD" opierając się na wielu szkoleniach produktowych oraz własnym doświadczeniu. Jako  "wiecznie zajęty" stara się pokazywać urządzenia AGD z perspektywy skuteczności i łatwości w użytkowaniu.

 


 

Michał (administrator) - Bez niego nasza strona by nie istniała, wielbiciel nowoczesnych rozwiązań w internecie. W niedługiej przyszłości opiekun działu VIDEOTESTY AGD.

 


 

KONTAKT:

 

SZEF DZIAŁU:

Bartosz Nawrocki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 667 006 171