Testy baby agd

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

baby agd

 

Produkty AGD dla dzieci to coraz bardziej popularna kategoria sprzętów. Dzieki nim możemy być bardziej spokojni o Nasze pociechy.

Do tej kategorii zaliczamy: elektroniczne nianie, monitory oddechu, elektroniczne termometry, laktatory.

Produkty dla dzieci powinniśmy wybierać z jeszcze większą uwagą, w Naszych testach baby AGD pokazujemy jak te urządzenia sprawdzają się w praktyce.

 

Testy baby agd
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Dzisiejszy artykuł kieruję szczególnie do przyszłych rodziców, którzy są w trakcie kompletowania wyprawki dla swojego nienarodzonego malucha, ale też do tych, którzy cieszą się już swoim maleństwem i zastanawiają co jeszcze mogłoby ułatwić im życie i usprawnić opiekę nad maluszkiem. Opowiem wam mianowicie o termometrze w smoczku marki Clatronic FT3618.

Testy baby agd
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

 

 

Czy warto kupić elektroniczną nianię dla dziecka?

 

Obecnie na rynku roi się od gadżetów. Wielu z nas nie wyobraża sobie już pewnie życia bez swoich ulubieńców. Mnie osobiście zadziwia często nie sam gadżet, lecz  to, że ktoś wpadł na pomysł, aby go wymyślić. Dziś zajmę się analizą jednego z nich- nianią elektroniczną. Czy warto ją zakupić dla naszego dziecka??

 

Testy baby agd
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)

Test urządzenia #4:Babysense 5 Monitor oddechu dla niemowląt

 

 Nazwa "Babysense 5" pewnie niewielu z was coś mówi. Jest to urządzenie, które monitoruje oddech u niemowląt, do pierwszego roku życia. Jeśli oddech u dziecka nie będzie wykrywalny, lub gdy częstotliwość oddechu spadnie poniżej 10 oddechów na minutę -urządzenie sygnalizuje to zarówno alarmem wizualnym jak i dźwiękowym. Zanim zakupiłam mój monitor, w głowie kłębiło mi się mnóstwo wątpliwości: Czy jest to potrzebny zakup? Czy będzie działał poprawnie? Co z bezpieczeństwem maluszka? A jak się zepsuje i nie zaalarmuje??...Na te i wiele innych pytań już dziś znam odpowiedzi, dlatego chcę się nimi z wami podzielić.