dobrana para
Od: 27-03-18 17:20
Do: 31-05-18 17:20
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

 

Jak usprawnić sprzątanie mieszkania? Sprawdź modele dostępne w promocji „Dobrana para”


Wiosna to idealny moment na przeprowadzenie  porządków w mieszkaniu. Dokładne wyczyszczenie dywanu, przestrzeni za meblami, tapicerki na kanapach, rolet czy samochodu… Aby to zrobić sprawnie i szybko, dobrze mieć odpowiedniego pomocnika w postaci sprawdzonego odkurzacza.


W promocji Hoover „Dobrana para” można wybrać jeden z aż 35 modeli odkurzaczy, a w prezencie otrzymać żelazko parowe. Z tym duetem posprzątasz wszystkie najtrudniejsze zakamarki w domu, a dodatkowo zadbasz o nieskazitelny stan swoich ubrań.Wiosenne porządki – od czego zacząć?


Sezonowe sprzątanie mieszkania warto rozpocząć od ustalenia listy pomieszczeń i elementów wyposażenia, które chcesz odświeżyć, a następnie określenia czasu, który możesz poświęcić na porządki. Kolejny krok to przygotowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów – od środków czyszczących po odpowiednie urządzenia. Dobrze dobrany odkurzacz może znacznie uprościć proces sprzątania. Szczególnie warto zwrócić uwagę na urządzenia, które pomogą Ci wyczyścić całe mieszkanie, od podłogi aż po sufit.

 


Bezprzewodowy odkurzacz Rhapsody – jedno urządzenie, wiele funkcji


Odkurzacz Rhapsody wyposażony jest w unikatową technologię Hspin-Core ze specjalnym systemem separacji kurzu. W trakcie pracy urządzenie spycha zanieczyszczenia i kurz na dno zbiornika, dzięki czemu nie spada siła ssania, filtr się nie zatyka, a pojemnik łatwiej jest później opróżnić. Wszystko po to, aby zmniejszyć do minimum konieczność kontaktu z alergenami. Natomiast Easy Driving System pozwala na przechylenie rury próżniowej aż o 180 stopni i wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc pod meblami. Urządzenie łatwo można zamienić w odkurzacz ręczny i za jego pomocą odświeżyć rolety, księgozbiory czy tapicerkę na kanapie.

 

 Hoover Rhapdosy odkurzacz 1

 


Odkurzacze cylindryczne – sprawne sprzątanie i brak alergenów


Odkurzacze cylindryczne Reactiv oraz Telios Extra dzięki wysokiej klasie efektywności energetycznej 4A++ oraz 4A+ zapewniają mniejsze zużycie energii przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej mocy ssania i gwarancji najlepszych rezultatów sprzątania. Specjalne rozwiązania i dodatkowe ssawki sprawdzą się przy odkurzaniu każdej powierzchni, w tym delikatnych paneli, twardych podłóg czy wymagających dywanów. Skuteczny system filtracji (aż do 99,98%) sprawia, że wydostające się z urządzenia powietrze jest czyste i wolne od kurzu.

 

Hoover odkurzacz Telios Extra TX60PET 011

 

Hoover odkurzacz Reactiv RC60PET 011 1

 

Skorzystaj z promocji Hoover „Dobrana para”


Kup jeden z 35 dostępnych modeli odkurzaczy workowych, bezworkowych i pionowych Hoover i odbierz żelazko parowe TIM 2500 z powłoką ceramiczną, która zapewnia rewelacyjne efekty prasowania.

 

Promocja trwa do 31 maja 2018 roku.

 

Więcej informacji znajdziesz się na stronie: www.hoover.pl/promocja

Przeczytaj także: