5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)


Generator pary PerfectCare Expert Plus został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie prasowania. Jest niezwykle lekki, a jednocześnie zapewnia silny strumień pary umożliwiający osiągnięcie doskonałych efektów w krótszym czasie. Technologia OptimalTemp gwarantuje brak ryzyka przypalenia na wszystkich ubraniach przeznaczonych do prasowania.


Niekoniecznie lubisz prasowanie, ale wierzysz, że zadbany wygląd jest Twoją wizytówką? Aby prasowanie było wygodniejsze i szybsze, zdecyduj się na żelazko z generatorem pary.
Żelazko z generatorem pary zapewnia silniejszy strumień pary niż żelazko tradycyjne. Np. Philips PerfectCare Expert Plus GC8962/40 wytwarza do 520 g. Silny, ciągły strumień pary z łatwością poradzi sobie nawet z najgrubszymi tkaninami. Oporne zagniecenia znikną pod wpływem silnego uderzenia pary. Ponadto wyciszające filtry minimalizują dźwięki generowania pary, więc mocny strumień pary nie będzie Ci przeszkadzał podczas oglądania telewizji, słuchania muzyki lub rozmowy z rodziną, a wtedy czas przeznaczony na prasowanie upłynie Ci jeszcze szybciej. W dodatku stopa SteamGlide Advanced ma wyjątkowo dobry poślizg i zapewnia najwyższą trwałość na lata.

 

image002

 

 

Dlaczego jeszcze prasowanie z generatorem pary jest dużo łatwiejsze?


Generator PerfectCare Expert Plus jest wyposażony w technologię OptimalTemp, która eliminuje ryzyko przypalenia tkaniny. Możesz nawet zostawić je włączone na ubraniu lub desce do prasowania bez żadnego ryzyka zniszczenia czy wybłyszczenia odzieży. Bez obaw możesz też oddać prasowanie w ręce mniej doświadczonego partnera i nie bać się o ubrania. OptimalTemp to jednak nie tylko bezpieczeństwo prasowania każdej tkaniny, ale też brak pokrętła i konieczności regulacji temperatury! Nie trzeba już tracić czasu na wstępne sortowanie prania albo czekanie aż żelazko się nagrzeje lub ostygnie. Prasuj wszystko razem - od jedwabiu po dżins!

 

 GC8962 6 small

 

Dodatkowo żelazko PerfectCare Expert Plus jest niesamowicie lekkie, wygodne w obsłudze i przesuwa się gładko po tkaninie, zmniejszając obciążenie nadgarstka. Minimalna waga sprawia również, że doskonale nadaje się do prasowania w pozycji pionowej. Z łatwością i bez rozkładania deski do prasowania usuniesz zagniecenia z delikatnych sukienek czy odświeżysz firanki i zasłony, których wyprasowanie na desce byłoby skomplikowane.
Z generatorem pary PerfectCare Expert Plus nawet góra prania nie będzie Ci straszna!

Rekomendowane ceny generatorów pary Philips PerfectCare Expert Plus wynoszą:

GC8930/10 - 1 029,00 PLN
GC8942/20 - 1 119,00 PLN
GC8962/40 - 1 259,00 PLN

Przeczytaj także: