4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (2 głosów)

Podczas pracy przy komputerze, jak i podczas czytania bardzo ważne jest oświetlenie, zwłaszcza jeśli w danym momencie brakuje nam naturalnego światła słonecznego. Odpowiednio dobrane oświetlenie zapewni nie tylko komfort pracy, ale również nie obciąży dodatkowo naszego wzroku.

Już w marcu w sieci sklepów Biedronka będą dostępne wyjątkowe lampki marki Baseus - lampka biurkowa i lampka na ekran monitora. Lampki zapewniają najlepsze światło do czytania i pracy.

Lampka biurkowa- jest to w pełni regulowana lampka, co stanowi świetne rozwiązanie, ponieważ zajmuje mało miejsca, a daje bardzo dobre oświetlenie. Za pomocą przycisku sterującego można dowolnie regulować barwę światła między 3 trybami i wybrać białe, neutralne lub ciepłe światło oraz dobrać jasność światła do obecnie panujących warunków (została wyposażona w bezstopniową regulację jasności od 0% - 100%).

 

lampka baseus


Kolejnym atutem tej lampy jest całkowita niezależność od gniazd. Wyposażona jest we wbudowaną baterię 1800 mAh, dzięki czemu po pełnym naładowaniu można uzyskać aż do 40 godzin pracy na baterii. Dodatkowo, urządzenie posiada nowoczesne diody LED, które zapewniają długą żywotność i niski pobór energii. Należy również wspomnieć o tym, że dzięki zastosowaniu materiału filtrującego światło, zminimalizowana jest ilość emitowanego koloru niebieskiego.

 

lampka na biurko

Lapmka ma bardzo ładny minimalistyczny design i uniwersalny, biały kolor. Wpasuje się idealnie do każdego wnętrza. Będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno do eleganckiego biura, jaki i pokoju dziecięcego. Niewielkie rozmiary lampki zmieszczą się nawet na najmniejszym biurku. Dodatkowo można ją przestawić w dowolne miejsce i z powodzeniem wykorzystać podczas czytania przy stole, szafce nocnej, wszędzie tam gdzie potrzebujemy dodatkowego oświetlenia. Możliwość wyboru barwy i jasności światła sprawia, że lampka trafi nawet w najbardziej wymagające gusta.

 

lampka biedronka

 

 

Druga z lampek, która będzie dostępna od 11 marca w sklepach sieci Biedronka jest to lampka na ekran monitora, która jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ zajmuje mało miejsca, a daje bardzo dobre oświetlenie biurka i klawiatury komputera. Nowe ulepszone źródło światła LED o pełnym spektrum odtwarza naturalne światło słoneczne, dzięki czemu zapewnia bardziej komfortowe i wyraźniejsze oświetlenie.
Kolejnym atutem produktu jest bezstopniowa regulacja temperatury barwowej, a jasność jest zapamiętywana po odłączeniu zasilania, aby uniknąć wielokrotnego regulowania światła. Oświetlenie jest wolne od zagrożenia niebieskim światłem, wizualnego efektu stroboskopowego i zapewnia lepszą ochronę oczu. Zasilanie odbywa się za pomocą dołączonego kabla USB-Type-C.

 

lampka biala


Ta lampka również została wyposażona w nowoczesne diody LED, które zapewniają długą żywotność i niski pobór energii. Lampę montuje się w łatwy i szybki sposób za pomocą uchwytu grawitacyjnego. Lampka na ekran monitora to kolejny świetny produkt. Również posiada minimalistyczny, elegancki wygląd i również sprawdzi się w każdym wystroju wnętrz. Bardzo łatwo się montuje i demontuje, więc z powodzeniem może być zostowana w zalezności od potrzeb na różnym komputerach. Daje bardzo dobre oświetlenie, a zajmuje niewiele miejsca.

 

lampka baseus na monitor

 

Moim zdaniem obydwie lampki są świetnym rozwiązaniem dla każdego. Są ładne, użyteczne i zajmują mało miejsca. Nadają się również na prezent. Polecam z czystym sumieniem.

 

lampka na monitor

 

 

Lampki będą dostępne w sklepach Biedronka od 11 marca 2021. W bardzo rozsądnej cenie – 79,90 zł.

Przeczytaj także: